Vypočuj si Carla Coxa na telefóne!

28. SRPNA 2003

Společnost Philips uvádí na trh mobilní telefon, pomocí kterého si spotřebitelé mohou pořizovat skvělé hudební zážitky

Společnost Philips mění mobilní telefon v přenosné hudební studio. Nový model Philips 530 je prvním GSM telefonem na světě, pomocí něhož si uživatel múže sám pořizovat skvělé hudební zážitky.

Díky unikátní funkci BeDJ™ múže být telefon Philips 530 snadno využit k vytváření, ukládání a posílání nezaměnitelných hudebních mixú (až devět stop) tvořených kombinací stažených zdrojú a stop a zvukú, které jsou v telefonu standardně nastaveny. Uživatel múže tuto funkci použít kdykoli a kdekoli – i v režimu off-line (mimo Internet). Jeho tvořivosti navíc nejsou kladeny žádné meze.

Vytvořte si vlastní zvuk pomocí funkce BeDJ
BeDJ je skladatel v reálném čase a zároveň unikátní systém společnosti Philips. Ta spotřebitelúm nabízí možnost využít model Philips 530 jako „mixážní hudební pult“. Pomocí funkce BeDJ mohou uživatelé míchat až devět stop, zvolit si nástroj pro každou hudební stopu, měnit tempo a hlasitost zvuku a podělit se o výsledky své tvořivosti s přáteli pomocí MMS. Žádný jiný telefon v současnosti dostupný na trhu nenabízí možnost míchání tolika stop spolu se zvuky, které jsou v telefonu standardně nastaveny. A tak se nová generace uživatelú mobilních telefonú ve svém volném čase bude měnit v DJeje!

Profesionálním DJúm se nový telefon také líbí. Model Philips 530 inspiroval mezinárodně uznávané taneční DJeje k podpoře jeho uvedení na evropské trhy. Carl Cox, Mauro Picotto, Cut Killer, Sander Kleinenberg a ještě jeden DJ světové třídy, jehož jméno budou již brzy zveřejněno, poskytnou pro hudební a remixové funkce tohoto telefonu exkluzivní obsah a budou uvádět významné taneční akce, které bude společnost Philips organizovat od září po celé Evropě.

Hudební zážitky je třeba sdílet s ostatními lidmi, a přesně to nová „pětsetřicítka“ umožňuje pomocí MMS, tedy technologie přenášející také textové zprávy a obraz. A jelikož je Philips 530 také skvělý malý mobilní telefon, mohou být remixy použity jako osobní vyzváněcí tóny či upozornění. Speciální vyzváněcí tóny a obrázky je možné stahovat z internetové stránky www.club.philips.com a z vlastních stránek operátorú.

Funkce audio a video reprodukce nového telefonu jsou ještě progresivnější. I tento model hraje ukázky písní jako vyzváněcí tóny a je vybaven hi-fi stereo sluchátky (s funkcí dynamic bass boom) pro pohodlný poslech remixú či vysílání zabudovaného FM rádia. Skvělé vibrační a světelné efekty jsou při vyzvánění telefonu vidět, cítit i slyšet. Hands-free reproduktor vynikne při zvukových efektech, které je možné ještě zesílit připojením telefonu Philips 530 k samostatnému zesilovači. Díky velkému TFT displeji s vysokým jasem (128 x 128 pixelú) s 65 000 barev je hraní her a prohlížení fotografií ještě lepší než kdy předtím.

Fote s aparátem dodávaným jako příslušenství telefonu
360-ti-stupňový rotační fotoaparát, který je k modelu Philips 530 dodáván jako přídavný modul, je schopen pořizovat snímky i v noci, a to díky funkci „Night Mode“. Fotky mohou být posílány přátelúm pomocí MMS nebo infračerveného rozhraní nebo ukládány v dynamicky přidělované paměti telefonu. Funkce FotoCall používá obrázky k vytváření vizuálního telefonního seznamu identifikujícího volající nebo kategorie volajících. Když telefon zazvoní, „vidíte“, kdo volá.

Stylový telefon Philips 530 má kovový kryt, jenž je na výběr v prúsvitné modré, bílé, zelené, tmavošedé a oranžové barvě. K dostání je i ve výrazném titanovém odstínu. S pouhými 92 gramy hmotnosti se snadno schová do kapsy a múže sloužit jako oblíbený módní doplněk.

Philips 530 bude na evropské a asijské trhy uveden ve třetí čtvrtině tohoto roku. Více informací o exkluzivních propagačních akcí DJs je uvedeno ve zvláštní tiskové zprávě.

BeDJ je registrovaná ochranná známka společnosti Philips Consumer Electronics.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*