Underworld má nový singel, pozri si video

Underworld sa pripravuje na vydanie nového albumu. Svetlo sveta by mal uzrieť už 24 októbra 2019 pod názvom DRIFT SONGS. Kapela dáva každý štvrtok von ukážky z experimentovania pod názvom DRIFT. V rámci toho posledného vznikol singel Tree and Two Chairs , ktorého video si môžete pozrieť tu.

Ak chcete dostávať ďalšie materiály z Drift session, stačí sa zaregistrovať na tejto adrese https://underworldlive.com/drift-signup/ alebo na ich Youtube kanale https://www.youtube.com/user/UnderworldLiveTV?sub_confirmation=1

Skupina Underworld sa stala známou v roku 1996, vďaka pesničke Born Slippy (Nuxx). Tá bola súčasťou soundtracku filmu Trainspotting a stala sa hymnou tanečnej scény. Úspech singla katapultoval kapelu z undergroundu do hlavného prúdu.

Dve desaťročia stavali na tomto úspechu, predali milióny albumov, vypredali množstvo show, a dokonca pripravili soundtrack pre otváraciu ceremóniu Olympijských hier v Londýne v roku 2012.

Underworld obcestovali najväčšie svetové festivaly Coachella, Glastonbury a Summer Sonic, underground techno kluby ale aj umelecké galérie, či japonské obchodné domy. Živé vystúpenia si môžete pozrieť tu

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*