Vrbovské Vetry 2024: Festival hudby, ekológie a spoločenskej zodpovednosti .

Zdravíme milovníkov festivalu Vrbovské vetry.
Tento rok sa chystá už 18. ročník festivalu Vrbovské Vetry. Už túto Sobotu 6. júla 2024, sa môžete tešiť na bohatý program plný hudobných lahôdok, prekvapení ale aj nových iniciatív .
Medzi hlavné hviezdy patria skupiny Medial Banana, známa svojím energickým reggae, legendárna česká skupina Buty, alebo rock´n´rolloví veteráni Slobodná Európa. Nechýba ani nová krv na scéne, ako sú Veneer či Tusté Baletky.
Súčasťou Vrbovských Vetrov je lokálna skupina Vrbovskí Víťazi a už “domáci” Chiki liki tu-a. Tieto kapely, sú neodmysliteľnou súčasťou v histórii festivalu.
Jednou z dôležitých udalostí bude krst novej knihy Branislava Jobusa .
Vrbovské Vetry 2024 sú “zelený festival” , nadviazali spoluprácua s NATUR-PACK, a.s. . Triedenie odpadu, používanie recyklovateľných materiálov a zvyšovanie povedomia o ekológii sú iniciatívy, ktorými festival prispieva k ekológii .
Nebudú teda chýbať ani tradičné hry Pána Brata, ktoré sú známe svojou originálnosťou a zábavnosťou. Tieto aktivity, ako sú preteky na húpacích koňoch či streľba z poplašnej pištole, sú zárukou priateľskej atmosféry, ktorou sú Vrbovské Vetry známe.

Vrbovské Vetry sú viac než len hudobný festival.Návštevníkom festivalu VRBOVSKÉ VETRY bude poskytnutá zľava na vstupnom na FESTIVAL HUNCÚTKO, ktorý vznikol v spolupráci s Mestom Vrbové a uskutoční sa už v piatok 5. 7. 2024.

Vystúpia na ňom: Hanička a Murko, Bim bam kuku, Smieško Lupi, Maslo a BLIKAJÚCI DYCHOVÝ HUDOBNÝ SYSTÉM.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*