Parking P3 je vypredaný + Prímestská doprava z Trenčianskych Teplíc + Roller Disco hviezdny program + Festivalová mapa + Kyvadlová doprava z Trenčína na Pohodu 2024 a späť

 Pohoda Festival 11.—13. 7. ’24 Trenčín Airport

Ayvens Roller Disco tento rok prinesie hviezdne obsadenie a veľa zábavy !
Okrem voľného korčuľovania a workshopov sa na Roller Discu tento rok za mix pult postavia a svoje sety odohrajú Maja alias Fero Joke, Lasky z Pary, Peťa Polnišová, YAK.SHA, Robo Roth, Jano Gordulič, Michael Szatmary, Rado Mešša, Janka Kovalčíková, Lenka Libjaková a Diana Paulová. Že to bude fantastické, vás presvedčia popisky ich setov.

ROLLER DISCO PROGRAM

 

Parking P3 je vypredaný

 

Prímestská doprava z Trenčianskych Teplíc na Pohodu 2024

Na našom webe je spustený predaj prímestskej dopravy z Trenčianskych Teplíc k bráne festivalu a späť. Permanentka na prímestskú dopravu na všetky tri dni – štvrtok-sobota (6 jázd) – stojí 30 €. Pri zakúpení trojdňovej permanentky máte garantované miesto na sedenie v autobuse a nárok voziť sa bez obmedzenia.

INFO 


Edisonline vám prináša aj tento rok to najlepšie z európskej filmovej produkcie na 7 dní zadarmo
Náš mediálny partner Edisonline má pre vás skvelý darček – na 7 dní máte možnosť sledovať zadarmo to najlepšie z európskej produkcie a filmových festivalov z pohodlia domova. Objavujte rôzne žánre, sledujte premiéry ako prví alebo si zaspomínajte pri overených kultovkách. Návod ako si Edisonline aktivovať na 7 dní zadarmo nájdete na našom webe.

INFO

Zverejnili sme festivalovú mapu Pohody 2024
Nájdete ju na tomto linku

MAPA POHODY 2024

 

Kyvadlová doprava z Trenčína na Pohodu 2024 a späť
Pohoda aj tento rok zabezpečila kyvadlovú dopravu z Trenčína na letisko a späť. Autobusy budú jazdiť z autobusovej/vlakovej stanice k festivalovej Bráne B (Gate B) (zo strany Nozdrkoviec). Kyvadlovka bude fungovať od štvrtka do nedele.

Od štvrtka do nedele premáva kyvadlová doprava na trase Autobusová/Vlaková stanica <-> Pohoda s medzizastávkami:

  • trasa autobusová/železničná stanica – Pohoda: Hasičská, Električná, Električná-nemocnica, Biskupice-námestie
  • trasa Pohoda – autobusová/železničná stanica: Biskupice-nám., Gen. Svobodu, Dolný Šianec, Električná, Električná-nemocnica, Hasičská, autobusová stanica

PRESNÉ ČASY KYVADLOVEJ DOPRAVY NÁJDETE NA TOMTO ODKAZE

Cena lístka: 2 €
Prepravu zabezpečuje SAD Trenčín, a. s.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*