Unity 2003 Feel 3 : Tlačová správa.

V letošním roce jsme učinili zásadní rozhodnutí – uspořádat tyto párty 2. První z nich se odehraje velmi netradičně za hranicemi naší republiky, které však pro většinou z nás jsou stále spíše pomyslné. 28.3. se ve Filmových ateliérech v Bratislavě – Kolibě, odehraje UNITY 2003 FEEL3, v jejímž line-upu stanou DJs: Chris Liebing (CL rec. DE), Electric Indigo (AT), Ladida, Pavel Krejdl, Toky, Agent, Benelux a Dalo. Vzhledem k tomu, že se na Slovensku dostává taneční scéna do plných obrátek, věříme, že se nám podaří připravit pro všechny naše sousedy pořádný mejdan.

11.4. se však ale opět vrátíme do Prahy, abychom v našem velmi oblíbeném &quotobřím klubu” na závodišti ve Velké Chuchli rozjeli další párty, na které budou stejně jako v loňském roce 2 pódia, doplněná samozřejmě kvalitním chilloutem. Hlavnímu pódiu bude kralovat legenda elektronické muziky – Djka a producentka MARUSHA, která se tak po dlouhé době objeví opět v čR. Další lahúdkou bude jistě vystoupení velmi úspěšné electro-techno producentky a DJky Moniky Kruse. Doplní je již tradičně rezidentní UNITY DJs – přední české techno-hvězdy DJs Ladida, Pavel Krejdl a Agent, king of cz electro DJ Orbith a young star DJ Madman.
Druhé pódium &quotLive-happy stage” se ponese ve znamení house, tech-house a progressive music a obsadí je oblíbené české live-acty, doplněné o exhibiční vystoupení známých i méně známých českých DJs na 4 gramofony! Těšit se tak múžete na dvojičky ve složení DJs Loutka vs. Airto, Stereophonic Experience, Miquel vs. Šmaf, Raju vs. Enrico a live-acty: Dereka Charveta a Trancegate, které doplní svým kombinovaným setem z gramofonú a sampleru DJ Chris Sadler!
Chillout má na starost již tradičně ověřená formace DJs – PanDan. I v letošním roce bude samozřejmě pro zjednodušení přístupu na akci zřízená kyvadlová doprava zdarma ze Smíchovského nádraží.

Unity 2003 Feel 3
…united we stay!
28.3. 2003 Bratislava, Koliba
11.4. 2003 Praha, Velká Chuchle

Vstupenky na tuto akci múžete zakoupit v předprodeji za přijatelných 250,- Kč (+ poplatky) a na místě za 330,- Kč. (Slovensko 250,- / 300,- sk)

Více informací na www.unityparty.cz!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*