TEDDY B : Profil.

Narozen 14. června 1975 v Saint Malo, Francie

O muziku a dj-ing se začal zajímat ve velmi mladém věku. Šest let před tím, než se narodil otevřeli jeho rodiče klub Les Templiers (Dinan, Francie), jež byl v době Teddyho narození vesměs známý a zaběhnutý.

Od osmi let se svojí asistencí podílel na realizaci rádio show jeho otce. V této době již byl pevně rozhodnut, čím se chce živit. Muzikou a dj-ingem. V prúběhu školních let hrál na párty jeho přátel a pravidelně též organizoval párty pro své spolužáky.

V patnácti letech namixoval první desku.

V šestnácti letech začal chodit na párty. Nejenom však pro zábavu, ale také proto, že se chtěl naučit a zvládnout všechny aspekty, nezbytné pro správný chod klubu. Světly a zvukem počínaje, barovým managementem konče.

V osmnácti letech byl rezidentem klubu Le PickUp (Landivisiau, Francie). Jeho první párty s názvemLuxuria organizoval společně s Dj Laura Palmer, Dj Miloch a Miss Kittin. Tato párty je známá jako první oficiální párty na severovýchodě Francie.

Od devatenácti do dvaceti šesti let sbírá zkušenosti na mnoha místech rodné Francie. V létě 97´ v Le Manoir du Curu (Brest), v zimě 97´-98´ v le Pick Up, kde spolu s Djs Laura Palmer, Flex a Antoine Clamaran obnovuje párty Luxuria. V létě 98´ púsobí vLe Baccara (Telgruc/Mer, Francie), kde byl zodpovědný za obnovení chodu tohoto slavného plážového klubu. V zimě 98´-99´se nachází v Le Saint Meen (Perros Guirec, Francie), v létě 99´v Le bastion de la Mer (Ile de Re, Francie) a v prúběhu 99´-01´ hraje ve věhlasném gay klubu Happy People (Annecy, Francie), kde získal druhou rezidenci.

26-27 let
Teddy se rozhodl vyzkoušet své schopnosti a možnosti, balí desky a odjíždí na Ibizu. Od samého příjezdu pracuje v rozdílných klubech a na mnoha privátních párty. Hrál např. v Guarana Café, KM 5, Maoroom, China White and Lucifer. Organizoval párty pod názvem Dorming v Maoroomu, jeho úspěch pak vrcholí ve velmi úspěšné rezidentní každopáteční noci v klubu DC 10 V této době se seznamuje s Djs Sergio from Pacha Ibiza, Sarah Main, Roger Sanchez, Tania Vulcano, DJ Pipi a Fabrizio.

Po pozvání Romana a Richarda (resp. majiteli pražského klubu Mecca a Cafe-Cafe) se Teddy rozhodl vyměnit palmy za magickou Prahu. Jeho první gig odehrál s Dj Brianem (resident mecca,,www.djbrian.cz ) v klubu Mecca (www.mecca.cz ) na párty zvané Olympia. Posléze začal hrát s Dj Loutkou na Ticktack párty v témže klubu. Prahou byl nadšen, rozhodl se zústat.

Mezi další kluby, kde Teddy hrál patří např. Vyhlídka (Brno), La Grotta (Brno), TeePee (Brno), Nebe (Praha), Le Clan (Praha), Studio 54 (Praha), Barumba (Olomouc), Pharao (Liberec), Chevignon (Znojmo), Organza (Varšava, Polsko). Hrál živě na frekvencích rádia Evropa 2 a Kiss FM, píší o něm časopisy Rave (únor 2003) a Xmag (únor 2003).

V české Republice hrál s: Dj Brian (rezident Mecca), Dj Loutka (Wax), Dj Max (Francie, www.whiteandround.cz ), Dj Chris Cags (black vinyl, red bear records, depo 9), Dj Pat Heart (Francie), Dj Jerry (Kiss FM), Dj Kaiser Soze (Lunar), Dj Michael Burian (JPA/Flash), Dj Ladida (Wax), Dj Q (Ministry of Sound)

Aktuální nabídka jeho rezidencí:
Klub Mecca, párty: Olympia, Love in, Siluete
Klub Le Clan, každou středu a sobotu
Klub Nebe, párty Bliss, dvakrát měsíčně v sobotu
Klub Naif, párty Fetish, C´est la Vie, Relax, kterou organizuje každou neděli
společně s Dj Chrisem Cagsem

Teddy momentálně pracuje na vlastních produkcích v místním pražském studiu a organizuje mezinárodní booking pro Depo 9

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*