SOUND VIBRATION vol. 4

Již po osmatřicáté se v kyjovském šneckenhaus clubu rozezní pestré a barevné techno v podání pražského dje Pavla Krejdla. Pavlúv set je obohacen mnoha prvky z jiných hudebních stylú (nejvice z hip hopu), které pomocí scratchú zakomponovává do techna a tím vytváří velmi zvláštní efekty a nadšení u publika. Kromě namixované kompilace Techno energy 7 pro Next eru, asi jako jediný zkompiloval a nahrál český 12ti hodinový non stop mix. V únoru 2002 mu vyšel první loop na českém internet labelu Techex 002 a rovněž se začal věnovat spolupořádání techno party Unity na Pražském dostihovém závodišti v Chuchli.

Jako dalšího hosta jsme si pro tento večer dovolili pozvat brněnského dj Jerryho. Radek je znám jako showman večera, bavič publika a při jeho setech vúbec nebývá netradiční létání desek vzduchem :o) hraje tvrdé nekompromisní techno s prvky elektra stejně jako happy house. Moderátor rozhlasového hudebního pořadu o taneční scéně v okolí Brna, pořadatel brněnské akce Apokalypsa. Po zbytek večera Vám budou hrát již osvědčení residenti Paul Hawk a Liner.

O ozvučení této akce se postará již osvědčený 4 kW zvukový aparát značky ZECK, který spolu se světly dodává brněnská firma Marcel audio. Kromě levného baru a příjemného posezení v letní zahrádce, zde naleznete i testy XTC, které zajišuje místní K-centrum.

Pokud nebudete mít žádný plán na tento večer, neváhejte, vezměte své známé i neznámé a přijĎte se bavit do kyjovského šneckenhaus clubu :o)
Více informací o této akci naleznete na našich internetových stránkách www.sound44.com, kde mimo jiné naleznete guestbook a plno fotek z předešlých akcí.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*