Skupina IMT SMILE oznamuje vydanie live albumu BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE

Za posledných 5 rokov hrala skupina IMT SMILE v Banskej Štiavnici až 17 koncertov, na ktoré prišlo 15 000 ľudí. V roku 2024 si naplánovali 5 koncertov a všetky sú už vypredané. Ten prvý odohrajú už 25.mája.

Práve z koncertov v štiavnickom amfiteátri v roku 2023 vznikla nahrávka IMT SMILE- BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE.


Koncert vychádza digitálne, ale aj v podobe knihy s CD, ktorá obsahuje, aj 90 fotiek z koncertov IMT SMILE. O fotky sa postaral Peter Ivan spolu s Robom Lukáčom. Nafotili nielen kapelu, ale aj fanúšikov, ktorí sa môžu nájsť na fotkách v knihe.

Album IMT SMILE- BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE prináša 13 hitov IMT SMILE, ako Opri sa o mňa, Ľudia nie sú zlí, Exotika alebo Cesty II.triedy.

Skupina ho nahrala v zložení: Ivan Tásler, Miro Tásler, Ivan Kormaňák, Mário Gapa Garbera, Pavol Jeňo, Martin Samuely, Viktor Špak a Rišo Adamík. Koncert nahral Ján Došek a o finálny mix a mastering sa postaral Pavol Jeňo.

Album IMT SMILE- BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE vychádza 24.5. a zároveň IMT SMILE pridáva ďalšie 2 koncerty v Banskej Štiavnici, a to 2.8. a 3.8.


Album skupiny IMT SMILE je tak ďalším titulom, ktorý vychádza pod novou hudobnou značkou Wild River MUSIC, ktorý po odchode z Universal Music založil Peter Riava. Vydanie BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE, tak pokračuje vzájomná, niekoľko desiatok rokov, trvajúca spolupráca.

IMT SMILE – BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE https://imtsmile.lnk.to/BANSKASTIAVNICALIVE

www.imtsmile.com @imtsmile

Vstupenky na koncerty IMT SMILE https://www.ticketlive.sk/sk/event/imt-smile-leto-v-stiavnici-2024

foto@peter_ivan Robo_lukáč

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*