říjnový Ultram:x právě vychází.

Na obálce David Bowie
ZDARMA CD NINJA TUNE – to nejlepší z legendárního londýnského labelu
(Cinematic Orchestra, Jaga Jazzist, Roots Manuva, Mr. Scruff, Bonobo, Amon Tobin, Herbaliser, Majesticons, Homelife, DJ Vadim, Funki Porcini)

K limitované sérii dvou a púl tisíc Ultram:xú přiložen hiphopový sampler z labelu Base Records zdarma.

David Bowie – revolucionář nebo prĎola?
Nad tím, jak se z někdejšího hudebního revolucionáře stává usedlý hyperaktivní dědek, se v kontroverzním textu, který nadzvedne mandle všem zarytým fanouškúm Davida Bowieho, zamyslel michal nanoru.

Téma: Tady něco nehraje! V tématu čísla Radek Bureš odhaluje, kdo všechno stojí za krachem ambiciózního veřejnoprávního rozhlasu pro mladé, stanicí čro4, která nás měla přimět znova věřit českému éteru.

Fun Lovin‘ Criminals – Historky z podsvětí
Zjistili jsme pro vás, jaká špína se skrývá za činností téhle party! Takovou detektivku jste ještě nečetli.

Sinice! Aneb deset nejzbytečnějších lidí v české hudbě
V nejostřejším materiálu čísla jsme se rozhodli vylít naše bohaté zásoby slovního sava na všechny, co se snaží o to, aby nás všechny česká hudba otravovala. Pomúže to?

Od zítřka netančíme
Tklivý příběh vám objasní, jak se Kosheen rozhodli zapomenout na vlastní taneční minulost a nechali se unést až někam k folku. Dojmeme vás.

Hledači čiré extáze
Parta Perryho Farella zažívá comeback, jak má být. Jane’s Addiction milují fanoušci, britská i americká kritika a náš redaktor vám vysvětlí, proč byste je měli milovat i vy.

Nový let Apolla
Díky liverpoolskému triu Apollo 440 kdysi vstoupil do módy taneční crossover. Proč je jejich čtvrté album ještě ostřejší se dozvíte v našem rozhovoru.

A dále: Roe-deer se rozpadli!, konec Barumby, Skyline s novou zpěvačkou, Starsailor, Peha, Nukleární Vokurky, Chancers, Kraftwerk, měsíční hitparáda IFPI, hrobeček: Village People, retro: A zrodilo se ska…, navštívili jsme za vás: Španělsko, Geomusic: Kuba, 13 stran recenzí, filmy, koncerty, kluby, 12 stran novinek, připravované desky, technika, přehled rádií, soutěž, křížovka, fade out: Placebo, oblíbené skladby odhaluje Kryštof Michal, pravidelný fejeton Richarda Krajča a plno dalšího…to vše na 100 stranách.

Předplate si Ultram:x a ušetříte 500 Kč. 1 číslo s CD v předplatném jen za pouhých 69 Kč. predplatne@ultramix.cz AKCE!!! Prvních 1000 předplatitelú dostane navíc 2CD Prague Loves Paris zdarma.

Text: U:MIx

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*