Dupot Buchotavý…

Veru veľa párov tenisiek dupotalo uplynulú sobotu v bratislavskom staro- novom účku. či k tomu napomohlo poobedňajšie hiphopové popoludnie v skate parku pred nákupným strediskom Aupark nevedno. Každopádne ľudí bolo požehnane a to sa odrazilo aj na atmosfére žúrky, ktorá bola už od samého začiatku- tým začiatkom je môj príchod cirka 24.00 hod príjemná.

Myslím, že i osadenstvo malo o niečo vyšší vekový priemer, lebo po poslednej akcii v Kráteri som mala pocit, že vek raperov je čisto teenegerský.
Nuž vráme sa ale spä k akcii, veĎ koho zaújmú moje subjektívne názory o veku žúrovníkov.
Hral práve rakúsky dj ZUZEE a zo začiatku ma veľmi neukecával výber jeho dosiek. Na bare som si teda objednala Absinth a potom ešte jeden a zrazu hrali akosi lepšie. Ja viem asi to chápete že babenku oblbol alkohol a už nevedela rozlíši, ale vedela som práve a aj som pozrela kto hrá a hral dj Vec. Heh. Nuž darmo zrejme vie čo sa nám páči a tak chcel poteši, alebo jednoducho mi sedí jeho výber vynilov. Ak by som mala konkretizova čo za dosky púšal, sklamem veru nevyznám sa až natoľko….

Predsa len jednu pesničku som poznala. Vec verzus piešanský Kontrafakt. Fakt že pecka táto nová vec. Ak sa vám ešte nepodarilo nejakým čiernym spôsobom t.j. som kamoš egovho kamoša a podobne dosta k tejto nahrávke máte sa na čo teši.
Stretla som správnych džentlmenov na bare a že čo si dám, tak som sa nechala pozva veĎ nechcela som by neslušná a potúžená som sa dala do reči s chalanmi z Texty. Nemčinu som oprášila po dlhšej pauze, ale predsa len šikulka niečo som si ešte pamätala a hodinku som strávila s konverzovaním s jedným z nich. Sympaák.
Veca vystriedal ešte hos z rakúska a či sa tam ešte striedali za tými gramcami potom si akosi nepamätám.
Jediná pre mňa citeľná zmena je, že zvuk už nie je to čo býval a po nejakých drobných krádežiach búnd som si uvedomila, že treba by stále viac a viac ostražitý.
Takže ak máte niečo o čo nechcete prís dávajte to do šatne.

A na záver už len toľko, som rada, že sa hip-hop vrátil do účka, pretože tam rozhodne patrí.

Text: JayBrayDeeJay

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*