Rave 03 / 2002 práve vychádza…

RAVE 03 JE VENKU!

Musím říct, že toto číslo vznikalo za polních podmínek, ale nakonec se práce zdařila a RAVE03 je na stáncích! Na obálce uhrančivá Laura Level, účastnice RedBull Music Academy, povídá nejen o tom jak se stala Djkou.

V každém časopise je útržek se 40,-Kč slevu na Garage s Marco Carolou, takže pokud si koupíte s útržkem lístek na Garage, máte časopis zadarmo. To de ne? 🙂

Fly dává první rady ze seriálku, jak se stát Djem. Kdo by jím nechtěl být mužem / ženou, která roztáčí desky a je polobohem pro davy tam dole na parketu. Takže Flyi jak na to? 🙂

Causa se v tomto čísle zaměřila na fenomenální party Orion Hall. Jak tato party vznikala? Jaké měla během své existence problémy a úspěchy? Rozsáhlý článek o této stále populárnější mega halovce.

Kaisersoze sepsal profil hlavních protagonistú blížící se Orion Hall – Holy Ghost. O tom jak se vyvíjel osud této legendy a jejich diskografii.

Nechybí dvoustrana věnovaná DNB s profilem Cause 4 Concern. Trance a Chill Out stránka. Na houseové stránce se Javas rozepsal o svém hraní v Alpách a nejen o tom.

Hosetm rubriky Discotheque je MC Lin Dee. MC, zpěvačka a člověk který se točí kolem TWM komplexu. Zeptali jsme se jí na jejích pět zásadních alb z taneční scény.

Slovenská stránka je věnována dvojici Glaubic & Haberland. Report ze slovenksa je z Los Angeles Clubbing.

Samozřejmostí jsou SMS, news, party news, kaisersozeho new.rec atd…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*