PRO FUTURUM: ZMATENÝ KORMIDLO

07.06. 2000tři; plovoucí krabice Bukanýr (náplavka Na Františku 9999, pod čechovým mostem)

DJs: Tvyks & Pat Heart (FR) aka Afroginger, Face (Techno.cz) & instrument leaders, Biscuit & Maraca S (LIVC Bassline cup winners), Tom Saver & Jerky aka Soundstrike, Marko Jeliæ (Clubber.cz, Pro Futurum, Beograd), Jan Drahota (TWM komplex), Edgar Lee (PF Fucker)

2. narozeniny: výročí vzniku AMU Pro Futurum
Fronta na Banán (poezie jen tak z vody, Literární akademie Josefa Škvoreckého), návštěva Karla plavostrojem, záhada zmateného kormidla, taneční velekreace Noční Bouře, turbobásně jak se patří, převleky, kostýmy, bowle & rybičky v akvárku, vodka pro Toníka – Toník pro vodku, zvířata na grilu, máchání dotíravých fotografú ve studené vodě, spousta legrace!
pivečko 25, nealko 30, špiritus forte 40 dukátú
v případě nepřízně počasí stříška a teplíčko;)
start 20:00
styl: ambient/downtempo deep-house house jazz progressive tech-house
info: juki@techno.cz

Velevážené dámy, velevážení pánové!

A protože slavíme své druhé narozeniny, tato zpráva je určena především vám.

Je to tak. 07.06 se ve 20:00 sejdeme na houseboatu Bukanýr a z plna hrdla zapijeme vstup do třetího roku práce v Asociaci mladých umělcú Pro Futurum.

Velkolepá, strhující, napínavá!

S nově nastudovaným představením nás navštíví naši přátelé z literární skupiny Fronta na Banán – čestné representace Akademie Josefa Škvoreckého, Noční Bouře zabouří s taneční velekreací Duté Pádlo, Toníka vymácháme ve studené vodě i s novým fotoaparátem, napojíme se námořnické bowle, navštívíme Karla plavostrojem a odhalíme záhadu Zmateného Kormidla.

Celý večer bude k dispozici turboposádka i putovní výstavka ladně lodních diskžokejú.

ŕ

Naše Sirény:

Mezi hosty se objeví společný projekt Tvykse a Pata Hearta (Fr) Afroginger, Face (Techno.cz) s bandou potrhlých muzikantú, Lillou, vítězové LIVC Bassline cupú Biscuit & Maraca S, dvoučlenní Soundtrike, Marko Jeliæ z Clubber.cz, Jan Drahota z Twm komplexu a mnoho, mnoho dalších.

Hladovce nakrmíme zvířaty na grilu a v případě nepřízně počasí loĎ zastřešíme a vyhřejeme.

Snesitelné vstupné, omezená kapacita – kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Záhada záhad, spousta legrace! Těšíme se námořníci!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*