Partyboyove dobrodružstvá 9 diel.

Piatok začal pre mňa o 16:00, kedy som vyrazil do neĎalekého Rohožníka pre istú zásielku. KeĎže som po ceste skoro zadrel motor môjho štvorkolesového tátoša tešil som sa aspoň z pohľadu na mierne zasnežený lesík osvietený mesačným slnkom. V Bratislave som bol spä až o 20:00 a moje Ďalšie kroky viedli rovno do Uw Cafe, kde to roztáčal dj U-raj s mierne downtempovými doskami. Po krátkej chvíli som dostal chu na niečo rýchlejšie a tak som vyrazil.

Novootvorená Spojka sa mi nato zdala by v tej chvíli najvhodnejšia. Po pol hodine ma však aj tu začali svrbie nohy a tak som skončil v Uclube pri Tiborovom techníčku. Všetci už netrpezlivo očakávali príchod českého Kaisersóza a ja som sa nenápadne pridal k nim. Kaiser začal krátko po jednej hodine a závratnou rýchlosou rozhýbal masy do neuveriteľnej atmosféry. Ja sám som si s pivkom v ruke a malou fľaštičkou Poperu vychutnával túto nádheru. Nedostatok spánku mi však nedovolil zosta až do konca a tak som išiel svojou cestou.

Sobotu som preležal pri videu a takto oddýchnutý sa vybral opä na lov. Lačný po nových zážitkoch som o 19:00 dorazil do Brlohu, kde ma už čakala štvorčlenná rovnako zmýšľajúca banda. Naše prvé kroky viedli do Budha baru, kde sme sa potužili troma fľaškami bieleho vínka a premiestnili sa do Unique na progressive. Hudba dobrá no ľudí akosi pomenej. Chvíľu sme odolával našej túžbe nadviaza kontakt s opačným pohlavím, ale pudy boli silnejšie a tak sme už o pol hodinu všetci so spevom sedeli v aute a rútili sa ku klubu Elam. Cez kasu sme prešli hladko a keĎ nás k tomu dj Karol pozval rovno k baru mali sme všetci pocit, že toto je to správne miesto na zábavu. Omyl! O pol hodinu sme už svižne mávali rukami do rytmu A SE Re Je a mysleli si, že takto to Ďalej nepôjde. A ani nešlo. Skončili sme v Hlbočine a čakali čo sa bude dia Ďalej…

Po krátkej chvíli k nám dorazila prvá fľaštička poriadneho dunihlavu a my sme skončili na parkete. V obkolesení krásnych žien nám to samozrejme nerobilo žiadne problémy a tak sme tancovali, spievali a zabávali sa na Kečeho hausíky až do štvrtej hodiny rannej, kedy som na vlastnú päs zahájil rýchly presun do Uclubu a dotancoval si svoje na rýchly Gabanov drum and bass.
Pot zo mňa tiekol a ja som bol rád, že konečne mám, čo som hľadal – poriadne odreagovanie.

Po skoro dvanás hodinovom besnení som sa vrátil spä domov, kde som zistil, že mám už vlastnú posteľ obsadenú a tak som sa zložil hlavu na gauč a s dobrým pocitom zaspal. Víkend teda splnil, čo mal a teším sa na Ďalší… A Vy?

Váš Partyboy

Viac na https://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*