Partyboyove dobrodružstvá 8diel.

Aj napriek tomu, že ma nohy svrbeli až do tretej hodiny rannej som si tento večer užil božsky a dokonale odýchnutý na druhý deň vyrazil so sáčkom na bratislavskú Kolibu. Tú som nakoniec spolu s expedíciou &quotBožie mlyny melú pomaly, ale iste” pokoril a tak som sa tešil, čo nám prinesie tento dobre načatý deň.

KeĎže som domov dorazil na kos zmrznutý, strávil som zostávajúci čas pri filme s M.Douglasom a do bratislavského U.clubu vyrazil až po polnoci. Na začiatku to tam síce vyzeralo ako party pre pozvaných, ale postupne sa klub zaplnil a atmosféra narástlo do obrých rozmerov.

Na parkete ste dokonca mohli vidie aj djov Benca, Svetluxa, či Skanka v náruživom objatí svojej drahej polovičky. Hrali kopu starých a vydarených platní, ktoré stiahli na parket aj mňa, takže sme potom všetci svorne pokrikovali, pískali a skákali potužení hojnou dávnou ohnivej vody.

Pri príchode dja Clustera som ja lietal v rukách nejakého dobrodinca, čo nevedel inak využi prebytok svojej enenrgie. Vzhľadom nato, že ma bolelo brucho od celodennej sánkovačky, teda pardón sáčkovačky som týmto nápadom nebol dvakrát nadšený, ale čo už. KeĎ som v tom príjemnom opojení dobrej zábavy stratil aj posledných 600 korún prestal som sa bavi úplne a namieril si to smerom domov. čo sa dialo potom už rozobera radšej ani nebudem. Isté však je, že som s pôžitkom schrúmal neuveriteľné množstvo arašidových orieškov a spokojný sa uložil na veľkú manželskú posteľ.

Ako sa hovorí koniec dobrý všetko dobré, takže ja môžem ten uplynulý víkend hodnoti len a len pozitívne, čo nám prinesie ten Ďalší sa ukáže. Každopádne asi začína dobre, lebo dnes sa mi podarilo oklama revízora v autobuse, keĎ som podal môj lístok nejakému metalistovi, čo sedel bezradne oproti mne. či to pôjde takto Ďalej Vám budem referova už budúci pondelok. Dovtedy Keep Smiling.

Váš Partyboy

Viac na https://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*