Bassblaster : History

První Bassblastery udeřily v brněnském Boby centru, přehnaly se klubovým děním silou tehdejších favoriten DJs jako Felipe, Joro a dalších rakouských umělcú supporotovaných domácími stálicemi, do paměti clubberú se jistě zapsalo turné Bassblaster, které se střídavě přemisovalo z LaGrotty do Laser Show Hall, od tohoto turné je pro Bassblaster tak signifikantní kouzelná high tech grafika všech propagačních materiálú, propracovaná light show, bezchybný zvuk a totální pohodlí pro návštěvníky.

15.06.2001 vzal Bassblaster útokem taneční hudbě dosud nedostupnou, víceúčelovou halu Rondo, kromě domácích DJs se za gramofony blýskl, v české republice vúbec poprvé, Američan Claude Young – přišel The Return Of The Legend.

24.11.2001 Diffusion, akce se skutečně vynikajícím obsazením, švédský multi label majitel Johan Bacto, španělský drtič, skvělý live umělec Christian Wunsch, majitel značky Tsunami Records, japonský bavič a perfektní DJ Toby Izui a němec Mike T, Bassblaster se opravdu rozšiřuje do širokého povědomí, nemalý podíl na tom má také geniální vystoupení dance performance skupiny Dark Angels.

19.04.2002 Replicate X18 a černý obr Jay Denham v nekompromisním setu který ještě teĎ mnohým duní v uších, sekundovali: Stanny Franssen aka G-Force ze Švédska a Japonec Kazu Kimura, nad vším bděl a nadšené publikum informoval mistr MC Spot z rakouských Living F/X.

31.08.2002 jako dárek na konci prázdnin se z balíčku Excellent vyklubaly ohromné sety Joel Mulla ze Švédska, Deetrona a Diega ze Šcvýcarska, na takovou porci originální muziky a show Dark Angels se nezapomíná.

31.01.2003 Ethnique – jistě přijedou Nito ze Španělska, DJ Misjah z Holandska, Rino Cerrone z Itálie, MC Spot, Dark Angels připravili The Surgeons Show o ostatním se přijĎte přesvědčit sami.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*