Palace : Sladká Alabama

Krásnu blonĎavú módnu návrhu Mellany popýta o ruku syn starostky mesta New Yorku.
Daruje jej dokonca snubný prsteň od Tiffanyho a tak sa zdá, že je ruka v rukáve, keby to nemalo jeden malý háčik. Mellany totiž už raz vydáva je a preto sa už 18 mesiacov snaží so svojim bývalým manželom rozvies. KeĎ nezabral právnik berie celú vec do vlastných rúk a vyráža do rodnej &quotsladkej” Alabamy.

Tu ju však čaká trochu iný svet, než pozná z veľkomesta. K tomu jej tvrdohlavý manžel nechce rozvodové konanie v žiadnom prípade podpísa. Rozhodne sa teda pre núdzové východisko. Ukradne mu všetky peniaze, urazí jeho známych a ešte mu aj otyčkuje auto. Vytúžený podpis nakoniec dostáva, no zároveň si už vôbec nie je istá svojim rozhodnutím. Bývalému manželovi totiž povedala svoje áno už ako 10 ročná a teraz zisuje, že nikdy neprestal bojova za jej priazeň.

Do toho sa pripletie jej snúbenec, ktorý sa v snahe spozna jej rodičov tiež vyberie do Alabamy. Potom, čo spoznáva jej skutočného manžela, otca a rodný dom zisuje, že ho Mellany pekne oklamala. Napriek všetkému je ochotný z lásky k nej všetko zabudnú a zobra si ju za ženu. Bude svadba alebo nie? To sa už dozviete v kine. Tento romantický príbeh je síce vhodný skôr pre opačné pohlavie , no možno si pritom aspoň dobre pospíte…

Kedy tento film hrajú sa dozviete na stránke www.palacecinemas.sk

text: Filmarik

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*