Palace: Madchen Madchen

Ako vám už určite došlo bude tento film len a len o sexe… Hlavnou postavou je mladá Inke, ktorá sa necíti v tomto svete nadržancov príliš dobre a
keĎže z každej strany počúva o orgazme ako o úspešnom dopingu nielen na volejbal rozhodne sa s tým okamžite niečo urobi.

Oslava jej osemnástych narodenín jej nato príde ako na zavolanie. Takže zatiaľ, čo jej kamarátky pozerajú na milujúcich sa rodičov svojej hostiteľky, ona sa pripravuje na prvý svoj sexuálny zážitok. Nakoniec to však za nič nestojí a tak sklamaná opúša oslavu a čaká na Ďalšiu príležitos. Tá prichádza veľmi rýchlo, no prekvapivo nie zo svojim partnerom, ale na bicykli.

Tento trik okamžite skúšajú všetky jej kamarátky, no po 50km neúspešnej túre nakoniec skúšajú šastie radšej inde, napríklad zoznamovacím inzerátom, či lesbickou internetovou chat linkou. KeĎže tieto pokusy končia väčšinou úplne inak ako by mali, sú tieto dievčatá nielen poriadne zmätené, ale sa chcú aj pomsti.

Kto si to odskáče a či nakoniec dostanú dievčatá to, čo tak únavne hľadajú sa už dozviete v kine. Kedy sa film bude premieta aj v našich kinách sa dozviete na stránke www.palacecinemas.sk

text: Filmarik

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*