M-Tip(25.)

Ak si myslíte, že som drzo nepozdravil, omyl, práve v tejto chvíli som sa rozhodol posla Vám plnú náruč pozdravov a slenčných lúčov, ktoré sa aj na mňa smejú zo stola, za ktorým teraz sedím. Spomenul som si na Trávov mix 03, na ktorého obale je práve nejaký žltý kvet a pôsobí na mna veľmi pozitívne, až by sa človek mohol tej pozitivity obáva.
Spomínate si ešte na sľub, ktorý som Vám ostatný týždeň predostrel, dodržali ste ho? Alebo ste sa aspoň snažili? Ráta sa samozrejme aj snaha 🙂 Mne sa to podarilo, nikde som totiž nebol a tak som mohol svoju myseľ necha voľne plynú, bez akýchkoľvek oblbovákov. A vedzte, že som po víkende bol akosi spokojnejší, užil som si slniečka, rodinky a takých tých normálnych ľudských starostí. Niekedy naozaj nie je na škodu vyškrtnú zo svojho programu trsanice a zís z pomyselného olympu dolu. človek zistí, že sú rovnako príjemné veci a záležitosti naplňujúce naše hladné vnútro rovnako ako prebdená a &quotpreradostená” noc.
V žiadnom prípade nechcem odrádza od víkendového hopsania. Stále máme z čoho vybera, za čo vĎačíme skvelým človekom, ktorí sa snažia, pripravujú ozaj pre každého.
SnáĎ sa niekedy vyprofiluje aj nejaký stály flek, kde bude možné zájs bez toho, aby ste museli nejaký ten piatok čaka na zaujímavé meno a príležitos, dobre sa zabavi, v slušnom, čistom a príjemnou prostredí. Hold, slovenská klubová scéna nie je tá londýnska. A keby ešte v tom klube aj živé kvety boli, pohodlné sametové pohovky, tlmené intímne osvetlenie, skvelá obsluha, sklenné poháre, dobré ceny na bare, rozumná ochranka a spoločenská klientela, no povedzte, nebolo by nám sveta žúrova?
AAAAAAAAAA, práve som sa zobudil. Nesníval tu náhodou niekto príliš dlho? Zdá sa mi to teraz ako výkrik do tmy. Možno sa raz naozaj aspoň pupok slovenska dočká niečoho poriadneho.
Obzrime sa teraz, kde sa dá žúrova tento víkend, ktorý nám pozvoľne začína. Vidím to na dve masovky:
piatok Poprad v Elektrárni na Tokyo Clubbingu, keĎže sa mi stále vrtí cd Trávy tak v pohode zájs aj do Vrtule (jeho tripmagovský mix 03 je naozaj vynikajúci,hneĎ by som si zatrsal, veĎ sa aj mrvím v kresle 🙂 ) a tá druhá sobotňajšia masovka určite v Šali v Metre na Damon Wildovi.
S houseoidným publikom sa vidíme dnes večer na MIE v Eláme.
Off – Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*