London clubbing – reportáž.

Posledný víkend som navštívil novozámocký klub No3, kde sa v piatok večer presahoval londýnsky klub Fabric. Už od začiatku som mal tušenie, že to nebude úplne bežná noc a tak sa aj stalo. Už okolo jedenástej sa začal parket pomaly napåňa a už prvých návštevníkov si pomaly získaval dj Dodo. Nastúpil jeho rodák z podtatranského Popradu dj Keče, ktorý rozohrial publikum do najlepšej nálady a pripravil tak pôdu pre hosa večera , londýnskeho Terryho Francisa.

O jednej hodine tak po krátkom vstupe uvádzača nastúpil zavalitý chlap a začal sa pohráva s parketom. Mne to osobne až tak nesedelo, ale počul som mnohých hovori, že to bolo skutočne perfektné. Po dvoch hodinách nastúpil český Javas, ktorý predtým nie a nie opusti parket. Sám sa vyjadril, že si niekedy pripadá viac ako techno a nie house dj. Práve pre jemu podobných expertov bol vymyslený štýl s názvom techhouse, v ktorom sa celá táto noc niesla.

Zaujímavý bol aj pravý londýnsky dážĎ, ktorý sa nad parketom spustil do ešte hustejšej londýnskej hmly okolo pol druhej ráno. Svetelné efekty a Ďalšie srandy patriace k tomu uvidíte na fotkách! Zlatý klinec programu bol anglický hos, ktorý si potom, čo sme ho nevedeli dosta s parketu vydobyl miesto za mixpultom a tak sa striedali Dodom a Francis po jednej platni.

Hovorí sa, koniec dobrý, všetko dobré a v tomto prípade to platí dvakrát tak. Hralo sa namiesto do pôvodnej piatej hodiny až do siedmej a parket sa zmenil na skutočné peklo s kričiacimi ľuĎmi s rukami nad hlavou tak ako to na každej dobrej party má vyzera. Neviem, čo k tej skutočne nezabudnuteľnej atmosfére doda. Hádam len, kto nebol neuverí a tiež dúfam, že si na mňa po tomto besnení
nebudú ľudia ukazova prstom, ale veĎ to už predsa patrí k tomu.

Tak iba zbohom moje lásky, všetkých vás zbožňujem a teším sa na Ďalšie zážitky, ktorých nám určite dos prinesie ten najbližší víkend.

Váš PartyBoy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*