M-Tip(24.)

Napríklad zlý zážitok, alebo naopak, peknú spomienku na ľudí, ktorých ste niekde niekedy stretli, alebo muzička akú ste nedávno počúvali a len tak Vám napadne, že máte práve v tejto chvíli na ňu chu a chcete si pripomenú ako Vám bolo vynikajúco, keĎ ste ju počúvali, čo všetko krásne ste pri nej pociovali a máte chu zjazdi si to ešte raz. Ja som si tak dnes v tomto nie veľmi pozitívnom počasí pustil staručkú Tichú dohodu, na ktorej som vyrastal. Neuveríte, ale je to už viac ako desa rokov čo som sa tváril nezávisle a hustil som do hlavy poctivý český underground, kam sa TD vtedy radila spolu s Ďalšími kapelkami ako Sebastians, Toyen alebo Ecstasy of St.Teresa (Ale ešte v noisovej verzii. To asi mnohým z Vás nič nevraví. Bolo to ešte obdobie, kedy J.P.Muchow ulietal na gitarách a všetkých tých krabičkách k nim patriacim, v čase keĎ Britániou frčal new wave of the new wave a Oasis kládli základné kamene a Moby-čoby neznámy človiečik znechutene opúšal javisko Pyramídy v Prahe, kde robil predskokana Inspiral carpets a Miranda sex garden, na Mute party. Poznali sme vtedy od neho Hymn, Go a Feeling so real bol veľmi, veľmi čerstvý singel.)
Uf, uvedomil som si, že som už riadne starý :-)) keĎ pamätám pomaly ešte dinosaury na vlastnej koži :-))
Prečo som sa vlastne takto pustil do pamätí? Nie som zase až tak starý, že by som musel písa memoáre. Len včera som sa stretol s veľmi milou žienkou slovenského šoubiznisu, B.D., ktorá mi povedala zopár milých slov, ktoré naozaj vedia človeka poteši a v tomto prípade aj popostrči dopredu. Rád by som jej aspoň takto poĎakoval za povzbudenie. Že čo mi povedala? Nechcem sa chváli, ale dobre, poviem Vám to. Škoda, že skončila istá TV, prostredníctvom ktorej som mohol posúva svoje vedomosti pospolitému ľudu. Ale veĎ ja sa ešte do šoubiznisu vrátim. Není všem dnúm konec ako susedia vravia.
Spä k m-tipu. Je dobré, keĎ človek registruje dianie okolo seba, ukladá informácie, triedi ich a Ďalej spracováva. Nikde nehovor nikdy, nevieš čo sa Ti môže kedy zís. ChoĎme teda s otvorenými očami a natrčenými ušami. Neokrádajme sami seba o veci pekné, ktoré niekde na nás čakajú.
A viete čo? Určite ste si všimli, že nás čaká pekne natrieskaný víkend. V každom meste sa čosi deje, všade samá párty. Dajme si záväzok. Tento víkend budeme čistí a skúsime sa zabavi bez chemickej podpory! A vynechajme aj tú prírodnú!
VeĎ práve ono, tie podporné vecičky udávajú tempo a smer toku našich myšlienok.
Ak sa nám to podarí, môžeme si poveda, že sme pre svoje telo a brain urobili aspoň dobrý skutok, ak nič iné. 🙁
Odporučil som Vám čosi, zvážte to. Konkrétny typ z partilistu Vám nedám. Vyberte si čo len chcete a prežite to čo najkrajšie.
Off – Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*