Lawrie Immersion aka Pouding Grooves [Citadela – Dark Dog] : Profil

LAWRIE IMMERSION aka POUNDING GROOVES (Pounding Grooves/UK)

Lawrie má vytříbený vkus pro výběr masterovaného materiálu, pečlivě si vybírá desky, kterým vdechne život a producenty, kteří takový materiál vymýšlejí. Nedělá ústupky, ubírá se jednoznačným směrem, jeho rukopis je znát, desky, které vycházejí ze studia Lawrie Immersiona jsou dynamické, silné, hutné, temné, agresivní a nekompromisní.

Zvukový inženýring, to je však pouze jedna část Lawrieho hudebního života, kromě dlouhého sezení za velkým studiovým mixážním pultem, při práci na hudbě jiných, se Lawrie věnuje také vlastní produkci a o tom, že ani v nejmenším nezahálí svědčí jeho respektovaný label Pounding Grooves, kde do dnešního dne vydal 27 plnotučných maxisinglú, přičemž specialitou značky je produkce na 10″ vinylu. Lawrie vydává skutečně ostré, syrové techno, drsné smyčky, rytmicky rovné a nabroušené tracky, oholené od přebytečných kudrlinek a vyhrávek, materiál, který si oblíbily dlouhé zástupy ortodoxních techno DJs na celém světě. Kromě produkce na vlastní značce si Lawrie čas od času odskočí na americký Global Trax, britský Tortured nebo německé Compressed či Fine Audio Recordings. Skvělými tracky ozdobil také Liebingúv vyhlášený CLR a velmi známá je i Lawrieho společná práce s drtiči Ignition Technician na jejich Wedafuquawi nebo nedávné splitko s DJ Rushem na Pro-Jex. Podtrženo, sečteno, Lawrie Immersion aka Pounding Grooves je nadmíru plodný producent, který takřka každý měsíc vydává nějakou novotu, přičemž ještě v pohodě stíhá masterovat a … předvádět produkce své i svých známých za gramofony na parties po celém světě.

Na Citadele Dark Dog se představí Lawrie Immersion v současné, výborné DJ formě, pravidelně vystupuje na klubových i velkých parties ve Velké Británii a velmi často se také vydává na akce mimo spojené království. Lawrieho DJ dovednosti jsou zaznamenány na jednom z dílú populární série německého labelu Audio pod názvem DJ Mix Series 4.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*