Finále Jim Beam Music bude 15.novembra!

Tam si to vo finálovom súboji &quotrozdali” skupiny Cosmetica a Zubka. Porota pod vedením Rada Ondrejíčka, šéfa Demovnice, nakoniec rozhodla, že prémiu 50.000 Sk získa žilinská kapela Zubka.
Projekt pokračoval podobným spôsobom (a o rovnakú hlavnú prémiu) aj na jeseň s rozdielom, že finále sa uskutoční formou klubového finále.

A to sa uskutoční v piatok, 15.novembra v bratislavskom klube Elam na dvoch pódiach.

Na pódiu, ktoré bude patri kapelám z Demovnice, sa predstavia štyri, podľa bodového ohodnotenia poslucháčov hitparády, najúspešnejšie kapely.
Do finále postúpili skupiny: Rajneesh, Klee, Too Much, Lolokar.
Z nich si jedna odnesie prémiu 50.000 Sk. O tom, ktorá to bude rozhodne porota v zložení: Robo Gregor (Rock FM rádio), Juraj čurný (hudobný publicista a kritik), Daniel Salontay (hudobník a spoluzakladateľ vydavateľstva Slnko records).
Ako hos večera sa predstaví formácia Love 4 Money!

Okrem kapiel však v Elame roztočia platne na druhom pódiu aj drum´n´bass DJs. Už na vyššie spomínaných jarných akciách v Bratislave a P.Bystrici sa po skupinách predstavili DJs ako Galagha, Gabanna, Jazzy, Blupcat či DJ Vec. A nebolo to náhodou.

Jim Beam Music v rámci svojej filozofie hľadá nádejného drum´n´bass DJa (známeho či úplne neznámeho), ktorému daruje, v spolupráci so sieou obchodov s elektronikou Datart, úplne nové gramofóny Technics. Traja finalisti, ktorí si to &quotrozdajú” v Elame vzídu s hlasovania na www.jimbeam.sk. Hlasovanie stále prebieha, jeho uzávierka je 13.11., kedy budú zverejnení aj traja DJs, ktorí sa predstavia na finále v Elame. O tom, kto gramofóny nakoniec získa rozhodne porota v zložení nestorov drum´n´bass scény, domáceho Gabannu a Elvisa z kultovej ostravskej zostavy DvoikaTroika, ktorí sa tiež predstavia v exhibičných setoch. Akciu na drum´n´bass floore rozbehne o 21:00 Kridian.

Akcia začína o 21:00 a vstupné je symbolických 50 Sk. Vstupenku si dokonca môžete na bare vymeni za jedného &quotpanáka” pravého bourbonu menom Jim Beam. Takže, viac menej, – for free!

autor: Rado Okrucký

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*