Dj Jerry – Rozhovor.

01. Aká bola tvoja cesta za gramofóny a kto a najviac ovplyvňoval pri tvojich začiatkoch a teraz ???

Hraju od roku 92 z gramofonu od roku 93 v te dobe to bylo težký velmi málo dostupne desky hrala se komerce težko se prosazovali u nas kluboví djs .V te dobe me hodne ovlivnil Vrtulnik Michael dost vaše stanice Fun radio a dance chart Julo Loderer podobný porady. Od roku 95 sem se naplno začal venovat i techno scene hrát z dj jako Pavel Krejdl Toky a td…….. Múj dnešní vzor no toho je tolik ze nemám jednotlivce, možná Marco Bailey. Super zabavny techno pampin.

02. Pravidelne hrávaš na všetkých významných veľkým akciách v Brne. Kde sa ti lepšie hráva, na veľkých akciách alebo v malých kluboch ???

Z klubu je to v brne jednoznacne perrpetum kde sem jeden z rezidentu a ostrava Fabrik to je bomba. Dobre se mi hraje na Apokalypse a jinak každá akce ma své kouzlo !! Dobre se mi hralo ted na tom vašem mejdanu !!!!!! [Berlin Clubbing, poyn.redakcie]

03. Súčastný trend v českej ale i u nás v Slovenskej Republike medzi djmi je ich vlastná produkcia. A čo Jerry a vlastné tracky ???

TeĎ na tom zrovna makám snad na jare neco vidám uvidim podle času.

04. Ktorí dji a producenti a v poslednom čase najviac oslovili ??? Aká párty bola podľa teba najlepšia za rok 2002 ???

V poslední dobe mám nejradeji asi Marco Baileyho Adama Beyera. Nejlepší párty za rok 2002 byla Apokalypsa z Johannesem Heilem.

05. A čo tvoj najobľúbenejší klub, resp. akcia ???

Observer Fabrik Ostrava

06. Okrem djingu sa venuješ aj promoterstvu. Pripravuješ jednu z najväščích brnenských akcii Apokalypsa. Aké su Vaše dlašie plány čo sa týka tejto akcie ??? Počuli sme už aj informácie o tom, že priestory Boby centra zmenili majitela, a ten chce obmedzi práve usporadúvanie takýchto parties v spomínaních priestoroch.

Boby meni majitele 3 mesic 2003 ale v tom neni žádny problém, aspoň doufame jinak Apokalypsi jedou normálne príšti rok dal pripravujem na 28.2 další na kteru už je hotovi lineup. Jako hlavni hvezdy se predstavi SPACE DJz-Jamie Bissmire, Ben Long dale potom ADE FENTON,TODD SHARP ……………………. www.apokalypsa.com

07. často chodíš hráva na Slovensko. Ako hodnotíš tunajšiu tanečnú scénu ???

Slovensko podle me bylo je a bude co se tyce tvorbi muziky radiovich stanic vzdicky o krok dal nez mi navic se podle me uvas lidi umi lip bavit!!

08. Patríš medzi profesionálnych djov, ktorý sa živia hraním. Okrem toho spravuješ i vlastný obchod z vinylmi. Ako vyzerá tvoj bežný deň ???

To je pravda, krome hraní se musim neustále venovat apokalypsa protože ta je 4x do roka a je okolo toho porad práce treba ted už je hotoví lineup na unor a makam na bokingu adama beyera na 5 nebo 6 mesic 2003 jinak mam pravidelne každou nedeli od 20.00-24.00 porad o tanecni scene na radiu Kisshady v brne.

09. Na záver tvoja súčastna top 10

Moji top 10 najdes na mich stránkach www.djjerry.cz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*