Decembrové číslo časopisu Rave.mag je vonku.

VYŠEL PROSINCOVÝ RAVE!

časopis RAVE je opět na stáních! Protože se blíží Silvestr a to je den víc než rozverný i letošní poslední číslo je trošku bulvárnější. CAUSA se tentokrát zabývá slangovou mluvou, kterou se častují partypeople. Ironický pohled do slovníku &quotlidiček co choděj na partičky” si rozhodně nenechte ujít – TECHNAřúV SLOVNÍK.

Spiknutím, tajnými spolky a paranoiou zavání další téma &quotPODPORUJE VLÁDA KONZUMACI EXTÁZE?” Naše nová redaktorka se podívala celému problému na zoubek. Kdo vlastně prosperuje z toho, že se berou drogy a co z toho má společnost?

Na titulní straně časopisu je tentokrát DJ Hyde. Uvnitř časopisu s ním najdete rozhovor nejen o hudbě. Roman nám prozradil jak tráví svúj týden a jak se projevuje jeho současná zamilovanost 🙂 Rozhovor s DJem Hydem s podtitulem ZAMILOVANÝ PROFESOR.

ROZJETEJ LONDÝN je název reportáže z jednoho z Londýnských klubú. Jak to múže dopadnout, když vyrazíte zakalit do klubu v cizí zemi a že je doma vlastně nejlíp se píše právě v tomto článku.

VELKÁ SMS SOUTěŽ SE ZONER MEDIA EXPLORER 5 Pokračuje naše oblíbená SMS soutěž tentokrát o exklusivní prohlížeč obrázkú, videí ZME5. Další výhrou je singl od Underworld – TwoMonthsOff, kerý u nás nevychází!

Nechybějí NEWS, party reporty, stránky o trance, house, TOP5, kina a další rubriky na které jsou pravidelní čtenáři časopisu RAVE zvyklí. RAVE je k dostání na novinových stáncích a ve specializovaných obchodech.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*