Complex 4 : Tlačová Správa.

Po minulém Complexu kde zahráli David Summer aka Function a Peter Sutton aka Female ,tentokrát pořadatelé pozvali dje ze země vycházejícího slunce – TAKAAKI ITOHA. Tento dj je u nás poměrně častým hostem díky úzké spolupráci se slovenským bookingem Subtech. Jeho sety i tvorba se vyznačuje typickým japonsky-exotickým zvukem, s promyšleným feelingem celého setu..Takaakiho experimentální &quotvýtvory” púsobí hned na první poslech velmi nově a čerstvě, což se nakonec odráží i na zvukové kvalitě jeho trackú. Pro nás zřejmě nejznámější Takaakiho track vyšel na slovenské značce PVC 01, který dodnes múžeme slyšet v našich klubech.Vydává též na labelech jako: Majestry, Electracom, Stimulus nebo Continual.
Jako live-act se představí nejznámější slovenský dj a producent Toky se svým projektem RUMENIGE. Svou producentskou tvorbu vydává na vlastním labelu Numb, na kterém v brzké době vyjde již osmé pokračování.Jeho tracky najdeme též na slovenských značkách PVC, nebo Antidandruff.Své loopy pravidelně poskytuje na český label Fylo nebo v poslední řadě na anglický Mollecular. DALO – vlastním ménem Dalibor Krč, prezentuje svou tvorbu na vlastní a dnes velmi úspěšné značce Olga+Jozef kterou pojmenoval po svých rodičích.Jeho produkce v poslední době púsobí velmi nekompromisně – tracky s valivou bassline, která se nezadržitelně řítí vpřed.O zvukové kvalitě není třeba u Dala diskutovat.Stejně jako Toky pravidelně přispívá na labely PVC pod pseudonymem Loktibrada, nebo jako Drupi na Antidanruff.Dalo se též prezentoval remaky na Hardcellově double packu Skunkworks 12. Tibor Holoda aka dj TIBOR v poslední době zaujal zakoupením Final Scratche, což mu umožňuje
hrát např.nikdy nevydané tracky nebo tracky které čekají na vylisování J ve formě mp3, ovládáné pomocí tohoto revolučního zařízení které používá i Richie Hawtin.Múžeme se tedy těšit na Tiborúv promyšlený set se spoustou nových trackú.Jako zajímavost múžeme připomenout každoroční Tiborovu účast na hudebním festivalu Sónar, což jistě obohatí i jeho set na Complexu. Subtech djs dále doplní Jablonecká dvojice GINGER & DAHO, kterou znovu uslyšíme jako 4decks& 2mixers.
V poslední řadě uslyšíte též domácí dvojici Sound Caught djs – AFIX & BERNIE.Tito mladí a nadějní budou mít za úkol tzv.&quotzahřívání davu”.

Celou akci doplní sound & light od Marcel Audio o výkonu 20KW, což umožní dokonalý hudební zážitek a doslova vychutnání každého zvukového pásma.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*