Artattack: Hip hop kemp

OBECNÉ INFORMACE
Hip Hop Kemp je první třídenní hiphopový festival pořádaný v české Republice. Produkci celé akce zajišuje Depo Crew ve spojení s Bbarák magazínem. Během tří dnú se zde vystřídají kapely a ostatní umělci z více než 9 zemí světa. Mimo vystoupení zhruba 26ti kapel budou současně probíhat i výstavy mladých malířú a fotografú současnosti a to jak domácích, tak i zahraničních. Součástí akce budou i taneční, beatboxové a deejayské semináře. Představí se také tři divadelní soubory, proběhnou taneční a sportovní exhibice, interaktivní workshopy, účinkující i diváci budou mít možnost využít služeb vlasového studia Tribo, budou moci využít pinpongových stolú, stolních fotbálkú, plážového volejbalu, minigolfového hřiště a především celého areálu koupaliště Cihelna, které je v současné době jedno z nejmodernějších v republice.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ
Hip Hop Kemp proběhne ve třech dnech, během víkendu 16. – 18. srpna 2002.
Areál koupaliště Cihelna, Pardubice, česká republika.

Koupaliště Cihelna v Pardubicích bylo pro pořádání HHK vybráno záměrně pro vynikající centrální polohu města v naší republice a pro perfektní dopravní spojení (především vlakové). Dalším dúvodem byl samozřejmě vynikající prostor, poskytující návštěvníkúm občerstvení v podobě vodního vyžití. Prostor navíc leží mimo centrum města, čímž je garantována bezproblémová možnost hlasité hudební produkce.
Akce bude probíhat přímo v areálu, na louce, sousedící s komplexem bazénú.
Hlavní produkce bude probíhat na krytém pódiu, přičemž souběžně s hlavním programem budou probíhat ostatní aktivity, jako například semináře, tvúrčí workshopy, sportovní exhibice, a podobně.

viac na www.bbarak.cz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*