Bugged Out ?

BuGGED OUT! aneb „SMETÍ VEN“ přivítá Experimentální prostor Roxy v pátek 23.května a bude to už páté pokračování – tentokrát s podtitulem „SUCK MY DECK“.

BUGGED OUT! byla v roce 2001 vyhlášena nejlepší klubovou nocí na území Velké Británie a to je rozhodně pocta, která se na ostrovech nerozdává jen tak.
BUGGED OUT! za dobu své existence přivítala na svých večírcích určitě to nejlepší, co současná taneční scéna nabízí, včetně top hvězd Carla Coxe, Umeka, Chemical Brothers,
Fatboy Slima, Dave Clarka, Toma Middletona, Phila Kierana (ten byl v loňském roce vyhlášen nejlepším irským dj-em a producentem) a v neposlední řadě Justina Robertsona, kterého budou moci slyšet návštěvníci festivalu GO PLANET ROXY v rámci BUGGED OUT! ARÉNY – společně s Philem Kieranem a Davem Angelem.
BUGGED OUT! na svém květnovém vydání v klubu Roxy tentokrát nabídne talentovanou dvojici FC KAHUNA, která se múže pyšnit velmi zdařilým loňským albem MACHINE SAYS YES.Toto album je plné acid house a elektro – funky nálady a hudební kritici po jeho vnímavém poslechu rozhodně nešetřili chválou.

BUGGED OUT! je noc, která si nikdy nehrála na pozlátka, dekadentní náladu nebo touhu po slávě. Jejím cílem bylo, je a bude navazovat na dnes už letitý odkaz púvodní ACID HOUSE CULTURE, kdy hudba a její prezentace prostřednictvím djs byla vždy na prvním místě. To bude platit i v pátek 23.května a pánové JON a DAN KAHUNA budou rozhodně připraveni přesvědčit publikum v Roxy o svých kvalitách.

BUGGED OUT! svými sety podpoří i zástupci domácího Roxy Bookingu v čele s AIRTEM, který se ujme role předskokana Kahúnovcú a v deep lounge chill outu LUCAS a talentovaný PC. Plazmatickou videoprojekční parádu představí PHASE a světelnou show budou režírovat pánové z WILD MUSIC.

BUGGED OUT! vstupenky je možné předkoupit v síti Ticketstream, případně si je rezervovat s 10% slevou na adrese tickets@roxy.cz
A výrok některých hudebních novinářú? „Kdo nebyl na Bugged Out!, ten jako by nebyl!“

Text: Roxy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*