Volá Londýn! Red Bull Music Academy 2010

Máš na to, aby ses popral o tuhle jedinečnou příležitost a pokusil se postrčit svou kariéru o několik příček vzhúru? Potom si opatři přihlášku a přečti související informace.

Přihlášky přijímáme od 11. května do 27. července.

Red Bull Music Academy je podnik, který se každý rok zahnízdí v jiné světové metropoli. Je to oslava vašich hudebních úspěchú a objevování, vašich snú i námahy, kterou věnujete své hudbě. V prúběhu dvou týdnú strávených v Akademii se budete seznamovat s hudebním vybavením, budete diskutovat nad skladbami a hrát v klubech – a k tomu absolvujete jedinečný exkurz do místního propletence hudebních stylú. Mezi tím vším budete moci osobně zpovídat hudebníky z celého světa, kteří se ve svém ranku zasloužili o hudební revoluci – hudebníky, kteří se stali našimi hrdiny a kteří od vás na oplátku čekají neotřelý přístup k věcem.

Chceš se stát studentem? Tenhle ne úplně výstižný termín používáme pro 60 lidí ze všech koutú světa, které vybereme a kteří na Akademii odcestují. Musí ale v první řadě včas odeslat přihlášku. Múžeš být zpěvák nebo zpěvačka, DJ, MC, hudebník, studiový inženýr nebo producent jakéhokoliv žánru – jde jen o to, abys hudbu miloval. Múžeš to být i Ty!

Přihlášku múžeš získat na oficiálním webu Red Bull Music Academy (http://www.redbullmusicacademy.com/academy-info/what-is-the-academy/) nebo si múžeš nechat poslat Red Bull Music Academy balíček, ve kterém kromě přihlášky dostaneš dvě CD se skladbami, které vznikly na loňském ročníku v Barceloně a další materiály, které Ti umožní blíže poznat atmosféru tohoto unikátního podníku. Přihlásit se o něj múžeš na českém webu Red Bull Music Academy (http://www.redbull.cz/redbullmusicacademy). Toto CD si také múžeš vyzvednout na některém z kol soutěže DJ Masters. Podrobné informace o soutěži najdeš na webu http://www.djmasters.cz. A pokud se nás chceš na cokoliv zeptat, múžeš kromě telefonu a emailu využít i naší stránku na Facebooku.

Termíny Red Bull Music Academy
7. 2. – 19. 2. 2010 / RBMA London (term I)
28. 2. – 12. 3. 2010 / RBMA London (term II)
Radio 1 :: 91,9 FM, Partner Red Bull Music Academy

Kontakty

http://www.redbull.cz/redbullmusicacademy
http://www.facebook.com/pages/Red-Bull-Music-Academy-R-SR/72517434473
http://www.redbullmusicacademy.com
http://www.rbmaradio.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*