Videorozhovor s Tiborom Holodom o Wilsonicu

Vynikla na jar tohto roku s cieľom podporova aktívnos, tvorivos a otvorené myslenie. Chceme prirodzeným spôsobom hovori o veselých a vážnych veciach, ktoré sme si okolo seba všimli a upútali nás a ktorým sa podľa nás nevenuje dostatok pozornosti. Aktuálne pripravujeme dve série videofilmov – Hudobné úlety – o aktuálnom dianí na alternatívnej hudobnej scéne na Slovensku a Nápad sa ráta – o nápadoch, ktoré pomohli skvalitni, zlepši alebo spríjemni život iným. Sériu dopåňame denným hudobným spravodajstvom. Všetky informácie nájdete na www.voices.sk.

Hudobné úlety – www.voices.sk/hudobne_ulety
www.myspace.com/voicestv
Počúvame inak. Snažíme sa vníma súčasné dianie na slovenskej hudobnej scéne a predstavova tvorcov neprispôsobujúcich sa požiadavkám masovej obľúbenosti a hľadajúcich vlastnú cestu vyjadrenia. Rozhovory s predstaviteľmi nezávislej hudobné scény prinášame v sérii videofilmov Hudobné úlety, ktorá bude ma 20 častí. Zatiaľ sme zverejnili videofilmy s týmito hosami:

1.Foolk (Dušan Vančo)
2.The Swan Bride
3.Tibor Holoda (Wilsonic)
—————————————————–
4.Lavagance – zverejníme v piatok 30.5.
5.Modré Hory – zverejníme v piatok 6.6.

Hudobné spravodajstvo o aktuálnom dianí na slovenskej alternatívnej scéne, upútavky na koncerty, akcie, nové albumy a množstvo Ďalších informácií nájdete na našej stránke v sekcii Úletky – denne od pondelka do piatku.

Nápad sa ráta – www.voices.sk/napad­_sa_rata
Fandíme dobrým nápadom. Naším cieľom je šíri informácie o neziskových organizáciách a práci nadšencov, ktorí v sebe našli odvahu a odhodlanie pomáha iným. Séria 20 krátkych videofilmov Nápad sa ráta je o nápadoch, ktoré pomohli skvalitni, zlepši alebo spríjemni život iným.

Publikovanie videofilmov
Všetky videofilmy zverejňujeme na www.voices.sk. Okrem toho nájdete na www.sme.sk vždy sobotu dopoludnia novú čas série Hudobné úlety a každú stredu novú čas série Nápad sa ráta,.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*