V Trenčianskych Bohuslaviciach štartuje v piatok festival Žákovic Open, brány sa otvárajú o 15:00!

*FOTO : BLACK DOG

Obľúbený rodinný festival  Žákovic Open v malebnom prostredí Bošáckej doliny je pripravený! Areál organizátori sprístupnia o 15-tej hodine a fanúšikom bude k dispozícii až do nedeľného dopoludnia. 19-ty ročník obľúbeného festivalu prináša niekoľko noviniek! Po prvýkrát sa na festivale predvedie standup Silné reči a detský program PACI PAC! Pre návštevníkov je ako vždy pripravené parkovanie, stanová dedinka aj kyvadlová doprava zadarmo. Príďte si užiť magickú atmosféru festivalu Žákovic Open, ktorý je známy priateľskou a rodinnou pohodou. Chillout zóna festivalu sa v noci mení na párty, kde budú mixovať DJ-i!

Prípravy na 19. ročník festivalu Žákovic Open vrcholia. Obľúbený rodinný festival  v magickom prostredí prekrásnej Bošáckej doliny potvrá od 2. do 3. augusta. Brány areálu sa otvárajú o 15:00 a program štartuje o 17:00.

YXO

„Je to už 19-ty ročník festivalu a pre mňa je to veľmi radostné, že sa nám darí robiť už toľko rokov vďaka našim fanúšikom, ľuďom z Bošáckej doliny, ako aj našim partnerom. Najskôr to bolo kamarátske stretnutie kapiel, ale že to môže dosiahnuť toľko ročníkov, by mi nikdy nenapadlo. Chodia k nám celé rodiny a vidíme, že s našim festivalom rastú aj deti našich priaznivcov, ktorí chodia od prvého ročníka. Tešíme saaj na nových návštevníkov, sme veľmi radi, žestáli fanúšikovia prichádzajú aj so svojimi kamarátmi, ktorí na našom festivale zostávajú,“ teší sa Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

Program festivalu je určený všetkým. Žákovic Open ponúkne punkovú Davovú Psychozu, alternatívnu kapelu Saténove Ruky, slovenskú klasiku Vidiek, obľúbených LePayaco či Billy Barman, popovú divu Katku Knechtovú a samozrejme domácu kapelu HEX, ktorá hrala na všetkých ročníkoch.

LE PAYACO

„Novinkou je detský program PACI PAC, ktorý sa predstaví v sobotu o 14-tej na hlavnom pódiu. Veľmi sa teším na úspešnú standup comedy Silné reči, konkrétne Simonu a JoeTrendyho, ktorí to rozbalia v sobotu o 14:00 v Jameson zóne. Tá je cez deň chillout oázou a večer sa mení na dokonalú párty, kde hrajú DJ-i.V piatok to budú TT DJ’S – Stemplik z Le Payaco, Slimak z  Hogo Pogo, Teo z Autodromu a v sobotu legenda DJ Magalova,“  pozýva Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

TEO

Návštevníci sa môžu tešiť na dokonalú priateľskú atmosféru. Nikde inde ako na Žákovic Open nezažijú také spontánne prepojenie so svojimi hudobnými idolmi. Tí, ktorí prídu vlastným autom, môžu parkovať zadarmo na upravenej časti poľa smerom na Bošácu. Tí, ktorí prídu vlakom, majú zabezpečenú kyvadlovú dopravu.  

Katka Knechtová

„Tak, ako každý rok bude premávať kyvadlová doprava. V piatok zo stanice v Novom meste nad Váhom od 15.00 do 20.00 v približne polhodinových intervaloch priamo do areálu a v nedeľu z areálu od 9.00 do 12.00 na stanicu v Novom meste nad Váhom tiež v polhodinových intervaloch. A to všetko zadarmo,“ vysvetľuje Tomáš „Yxo“ Dohňanský. 

Kultovým sa na Žákovicistal sobotňajší futbalový zápas medzi fanúšikmi a muzikantami.V sobotu pred koncertami si zmerajú sily vybraní hudobníci a vylosovaní nadšenci z radov divákov.Organizátori sa opäť postarali o to, aby mali návštevníci na Žákovic Open príjemný komfort.

„Ubytovať sa môžu zadarmo v stanovej dedinke oproti areálu festivalu. Sú v nej sprchy, chemické toalety, cisterna s pitnou vodou a bufety s občerstvením. K dispozícii je však aj stanová dedinka EXTRA.Umiestnená je hneď vedľa pódia, takže fanúšikovia sú priamo v centre diania a nič im neunikne. Dedinka je oplotená, strážená a ponúka ďalšie vychytávky,“ dodáva Yxo.

ŽAKOVIC OPEN 2019 MAPA

Samozrejmosťou sú stánky s kvalitným občerstvením plné dobrého jedla a nápojov. K dispozícii je i funkčný bar v penzióne. Žákovic Open je rodinný festival, deti do 10 rokov majú teda vstup zdarma.

Vstupenky si môžete kúpiť v sieti www.predpredaj.sk na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/zakovic-open-2019/ a v Penzióne Žákovic.

Všetky  informácie nájdete na  www.zakovicopen.sk alebo facebookovej stránke www.facebook.com/zakovicopen.

PIATOK 2.8. 2019

17:00 PII JEM

18:00 CPT. SLICE

19:10 DAVOVÁ PSYCHÓZA

20:30 BILLY BARMAN

22:15 KATKA KNECHTOVÁ

23:50 PUDING PANI ELVISOVEJ

01:20 OCTOBER /U2 REVIVAL/

SOBOTA 3.8. 2019

14:00 PACI PAC

14:00 SILNÉ REČI – JAMESON STAGE

16:00 RUST 2 DUST

17:30 SATÉNOVĚ RUKY

19:00 LE PAYACO

20:30 VIDIEK

22:00 HEX

23:45 TROLEJBOYS

https://ajlavmjuzik.bandcamp.com/album/music-is-my-littlehorse

“Ing. Pičúz” z TROLEJBOYS

01:00 ACYLPYRIN

About blackdog 458 Articles
Blackdog

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*