Urban Exchange – tlačová správa.

The Dog Star je známy brixtonský club založený v roku 1995. (Brixton je miestna čas Londýna – to čo je Soho v New Yorku pre výtvarníkov, je Brixton v Londýne pre hudobníkov). Dramaturgia The Dog Star dáva priestor zaujímavým projektom. Pre interpretov je čes a vyznamenanie môc vyhlási, že hrali alebo hrávajú v tomto klube, ktorý je medzinárodne známym centrom kultúrnej aktivity.

Cieľom projektu je predstavi jednotlivé scény SK v UK a naopak, a to v širších súvislostiach, nielen hudba, ale aj film, výtvarné umenie a pod.
Predstavi mladých nádejných umelcov a interpretov tak, aby sa navzájom spoznávali, vymieňali si skúsenosti, nadväzovali kontakty a spolupracovali.

Prvá výmena sa uskutoční v mesiaci apríl a je zameraná na drum n bass.

URBAN EXCHANGE – VRESK IN DOGSTAR
11. 4. 2002 Brixton/London
DJ SAUL-HEDRILLAZ, DJ GARI, NICKY BLACKMARKET

12.4. 2002 si DJ GARI zahrá na d n b floore na výborne obsadenej akcii DEKEFEX, kde vystúpia aj také hviezdy ako Black Twang (Bad Magic), Killa Kela (Featuring Fallacy, Wordplay), Harry Love (Extended Players), Jehst (ynr, Champions of Nature), Mystro (Natural BORN spittaz),Shortee Blitz (Chubby Kidz), Apollo(Champions of Nature) alebo DJ Skeletrix v hip-hopovom roome a Shy FX (Ebony), Mampi Swift (Charged Recordings), Bad Company (BC Recordings), Kane (Sonic Art), Ed Rush (Virus), Bailey(Metalheadz), DJ Law, MC’s Shabba, Skibadee, IC3, Fun alebo 2Shy v d n b roome.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*