Trix 01-Eregma power sex party@fléda 16.11.2003

Exkluzivita spočívá v tom , že se v čR neobjeví minimálně do příštího léta a také, místo kam je party situována a to do brněnského klubu Fléda, který nemalou měrou přispěl k potvrzení bookingu Corvina Daleka.
(www.corvindalek.com)

V neposlední řadě je třeba vzpomenout i našeho domácího DJ Michaela Buriana, který se s Dalekem výborně stylově doplňuje a je uznávaným i za hranicemi naší republiky. Pro představu připomeňme jeho hraní na všech letošních festivalech Creamfields jak u nás , tak v UK a Polsku.
(www.michaelburian.com)

Ozdobou této akce bude púvabná čecho-švýcarka DJ-ka Laydee Jane, která má v Brně výbornou reputaci a tak jako Dalek a Burian i ona si zahrála na letošních Creamfields v Roudnici nad Labem.
(www.laydeejane.com)

Neméně zajímavá bude také brněnská premiéra polského dje Poziom-X,který je uznávaným headlinerem všech větších polských akcí,více info na www.acidpeople.pl

O finále se tradičně postará brněnský dj Motka,který má připravený exkluzivní materiál…Více na www.djmotka.com

Mezi speciality této party patří premiéra nového nrg drinku EREGMA power, módní přehlídka značek KLAM a PUNKY FISH,taneční vystoupení s představením kolekce oblečení LX fashion a také účesy od studia EXTÉ.
Dále uvidíte spousty překvapení, skvěle zásobené bary a výborný zvuk,go-go dancers atd….

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*