Toto je Herbaliser, ako to bolo v skutočnosti…

Obchádzal som klub, hľadal nejakých známych, ale som zistil že tam nikto nieje tak som zakaproval na videu kick the shit, ktoré som už videl pred dvoma týždňami v Prahe kde malo premiéru, takže som sa dosral tam, podľa mňa je to dos kvalitné video, takže som sa dosral ešte raz.

Video malo okolo 40minút a po ňom mali nasledova vystúpenia ohlásených skupín. Ako prvý začali vystupova chalani z Názvu stavby, dali pre nich úplne typické vystúpenie, že zlý zvukár či čo. Ale aspoň chalani prispeli ku dobrej akcii a ich vystúpenie určite udalo tón celej akcii.
Po ich vystúpení mal po dlhšom čase vystúpenie aj dj veco, došiel s novými skladbami , šak vydal aj singel teraz a neviem čo ešte ten potkan chystá.
Braňo dal podľa mňa solídnu šou, vystúpenie oživil featuring s čistýchov ,Kam?Com? a Kontrafaktom. Skončil okolo polnoci, klub sa samozrejme medzi časom naplnil, postretal som debilov, konečne a išiel som si da borovičku.

Po vecovy nabehli chalani z ruska, formácia p-13P, ktorí sú považovaní za jedných z najlepších z hiphopovej scény. Uplne že o5 bolo v klube niečo na čo sa dalo pozera, hrali veci z east side unie 3 a iné skladby boli pre mňa v podstate neznáme.
Okolo jednej nabehol headliner večera DJ OLLIE TEEBA, ktorý sa uviedol krutými podmazmi, a pár krát si aj uletel a kruto si zaskrečoval. To boli chvíle kde bola akcia na svojom vrchole ? plný parket, a čo bolo hlavné tak konečne bol trošku prázdnejší bar a človek mohol kľudne objednáva. Dj Ollie ma milo prekvapil, keĎ nakoniec svojho vystúpenia pustil strašný drum and base a fakt že bolo to dos zvláštne, ale v pohode. Chalan bol dos prudký.

Negatíva. Na každej akcii sa niečo nepáči ? takže, po zakúpení lístka človek nemohol vychádza von a dôležití chalani neboli nejako dvakrát chápaví k ľuĎom, ktorý boli v stave že vyvetra sa ? vieme o čom hovoríme.
S5 k v podstate krutej akcii ? Teeba odišiel, a naskočil DJ JAZZY, ktorý ako obvykle dával a už trochu prázdnejšia sála sa hýbala v RYTME.

Ako sa blížila akcia ku koncu náladu a celú akciu posierali policajti, ktorí odchytávali mierumilovných týpkov a vyvádzali ich von a proste uvedomte si že pandle zrušili rapovú akciu!!!!!!!!
Samozrejme vonku ich bolo tak asi desa a nás asi tak padesát, tak sme si zakričali. Aspoň niečo.

Text: JayBray DeeJay

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*