TOE TVOE ?

Dj-skú scénu budú zastupova tieto tváre SPINHANDZ, DAVID ZOSENCA a pozvanie na TOE TVOE prijala osobnos nemeckej dj-skej scény G-SPOT. Tento zástupca nemeckej scény, hrájúci pravidelne po kluboch západnej Európy a sporadicky aj v ostatnom svete, je DMC majstrom Nemecka za rok 1999 a príde sa predstavi svojim vyše dvojhodinovým setíkom pre zábavychtivých Slovákov. Biografiu tohto úspešného dj-a si prečítaj v samostatnom článku. Je na čo sa teši!
Ďalej sa na akcii predstavia breakeri z QUASSIT X-BOYZ, ktorí budú ľudí zabáva svojím programom a dajú aj voľný štýl. Netreba snáĎ ani pripomína, že quassiáci sú majstri svojho umenia vo východnej Európe. Ďalej sa na TOE TVOE prídu predstavi chalani z formácie NOVÁ DOBA, ktorí sú podľa mnohých bratislavských fajnšmekrov na správnej ceste, nakoniec a o tom presvedčia svojím vystúpením.

Toľko program piatkového žúru v klube Terminal, ktorému príde vypomôc jedna slečna, ktorá svojimi pohybmi postaví do pozoru nejedného fešiho a je úplne jasné, že skončí donaha, ale úplne donaha. Tvoj príchod by mal by poctený uvítacím nápojom pripraveným špeciálne pre TOE TVOE.

Myslím, že za 150,-Skk sa oplatí. Môžeš si svoj vstup na akciu aj objedna, a to do 18-tej hodiny 10.10.03, v tom prípade bude tvoj vstup za 120,-Skk. Príjemnú zábavu!!!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*