Technorama 2002 : Tlačová správa.

TECHNORAMA 2002
3.8.2002, Hora sv. Kateřiny, Litvínov

TECHNO STAGE
BOSS (Bajkonur/SK), THC (Radical productions/CZ)
GEYTEKRY (Prossive), KOHEI KOSEI +BUBBLE BERY (Henau production)
AKITOM (Praha), FIDLUSHEK (PO SSM)
THOMAS (Techno negative) vs. JAMIR (Karkul21) 4 deck show
DE’FACTO (Most)

CHILL OUT ZONE
MILKI & VOITA (Lighthouse) – zdvojená chlapecká energie – 4 decks freestyle show
SPYRO (Reverse DJs),
RUDEK (Partyovka), NOKI (Praha)

V Hoře sv. Kateřiny předvede svúj nekompromisní techno styl vynikající mladý slovenský DJ a producent BOSS (Bajkonur), který zastupuje novou generaci následovníkú Tokyho, Dala a Tibora. Hned jeho první EP release vzbudil veliký ohlas a věřte, že se máte na co těšit!

Na hlavní stagy ho doplní domácí DJ THC (Radical production), kterého jistě není třeba blíže představovat, protože již řadu let patří mezi to nejlepší na naší scéně a který zastupuje naprosto ojedinělý severočeský techno styl. Vedle něho main stage nabídne také set Dje Geytekryho z pořádající agentury PROSSIVE.

Druhá stage, označená jako Chill Out Zone nabídne to nejlepší z domácího freestyle. Vystoupení DJ MILKIho a VOITY (Lighthouse) jsou nabitá energií, které nikoho neodolá, ale vedle našlápnuté techno stage bude jistě pro některé příjemných zklidněním. Jejich techno-break beat sety hýří nápadem letos jejich společné vystoupení mohli styšet na LIGHTHOUSE OPEN AIR FIELDS, jejich pravidelné noci v pražském Paláci Akropolis nebo na libereckém Shotgun Wintermute.

Vedle nich druhá stage nabídne vystoupení jednoho z nejtalentovanějších českých DJs SPYRA z Reverse DJs. Tenhle mladíček to dokaže pořádně rozpumpovat a tak se múžete těšit na dvě oradu kvalitou naplněné stage.

V areálu nabídne své služby ještě RECORD SHOP, který připravila pražská PARTYOVKA (Letenské náměstí Praha 7, Letná).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*