Techno Tunes 3 : Tlačová Správa.

Těšit se múžete na skvělé prostory tohoto bývalého kina, výborný zvuk od Marcel Audio, zelený laser od Sonnyho z Frenštátu, dekorace, skvělé ceny na barech (vodka za 10Kč, fernet 15Kč, semtex 35Kč, točené pivo… atd.), překvapení v podobě chlebíčkú pro první návštěvníky a hlavně hudební zážitek, jelikož si budete moci poslechnout v prúběhu večera hned 20 DJs, v čele s DJem Plusem z Polska, který vás zaujal svým setem již na mega parties Citadela a Boomerang, oslavencem DJem Lucaschem a jeho DJi ze stáje Strobe – Laurou Level, Květa.Kem, Comou a Elementem, dále se múžete těšit na další kvalitní DJs, kterými jsou zajisté pražští Pietro a Beax, brněnský Radan Mach, ze Zlína Miss Renny, Kita, Clim, Zess, XTR, z Kroměříže Jury a Luxus, vyškovský Luis, uherskobrodský Huddy a děčínský reportér Czech Techna DJ Monotype. Party začíná ve 20:00 a končí ráno o púl osmé. Na místo konání však múžete dorazit již v odpoledních hodinách a začít se na večer dostatečně posilňovat. V místě konání máte možnost také levné večeře 😉 Tohle vše za minimální vstupné 100Kč do 23:00, a 150Kč v pozdějších hodinách.
Všechny dúležité informace k této party, odjezdy autobusú z větších měst, profily DJs, rozhovory, lineup atd. naleznete na

17. 01. 2003 KD, Střílky ::: TECHNO TUNES 3 ::::: Lucasch´s birthday party

DJs::
Plus (Wlg/Strobe, Zabrze, Poland), Lucasch (Strobe, Uh.Hradiste), Laura Level (Strobe, Uh.Hradiste) ,Miss Renny (W Production, Zlin), Radan Mach (Lunar/Rave.cz, Brno), Pietro (Caramel, Praha), Element (Strobe, Praha), Hubiss (Xbeats/Lunar, Hodonin), Kveta.K (Strobe, Decin), Beax (Ibiza Night, Praha), Luis (Drumfire, Vyskov), Luxus (Sintetik, Kromeriz), Monotype (Reyko Keyko, Decin), Coma (Strobe, Zlin), XTR (Sunhouse, Zlin), Jury (Logic, Kromeriz), Clim (Drumfire, Zlin), Kita (Drumfire, Zlin), Zess (Musicway, Zlin), Huddy (Uh.Brod)

http://www.strobe.cz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*