Summer Of Love v rádiách a na internete.

Jsou připraveny rádiové i internetové rozhovory s Green Velvetem, Swayzak, Billy Nastym, Space DJs, Hardcellem, Jimem Mastersem, Ianem Voidem, Felipem a Scan X.
Náš hlavní mediální partner, rádio Evropa2 v Praze uvítá v pátek kolem 21.00 nebo v sobotu po obědě ve svém studiu přímo Green Velveta (bude potvrzeno), v příštích týdnech v pořadu Dance Extravaganza uslyšíte některé sety z letošního SOL. Soutěže o vstupenky, trika a CD jsou na Evropě 2 každý den!
Ve čtvrtek 15.8. od 23.00 hodiny si nalaĎte Rádio BontonPraha a pořad Clubmix (lze i na internetu – www.radiobonton.cz). V první hodině uslyšíte rozhovor o festivalu s Alešem Blehou, uslyšíte hodně zajímavé muziky od umělcú, vystupujících na Summer Of Love a v druhé hodině je k poslechu připraven set Swayzak z CD Groovetechnology vol.1.3. A s velkou pravděpodobností odpoledne v sobotu 17.8. bude rozhovor se Space Djz a Billy Nastym, plus soutěž. Další soutěže budou přes den od středy až do soboty odpoledne (bude upřesněno).
Na R1 v Praze múžete ve čtvrtek po 15. hodině soutěžit o 4 lístky a 2 trika. V pátek a v sobotu rádio navštíví někdo ze čtveřice Billy Nasty, Ben Long, Swayzak a Green Velvet.
Na Zlaté Praze je k dispozici pochopitelně hromada soutěží o trika, lístky i CD, v pátek pak po 20.00 přijde na rozhovor Ian Void a Scan X, uslyšíte mix CD Swayzak – Groovetechnology.
Nové pražské rádio Express nám vyšlo také vstříc a tak i zde se naplno soutěží o volné lístky, trika, CD. V pátek a v sobotu se dočkáte i rozhovorú s Ianem Voidem, Scan X a Jamie Bissmireem.
Na pardubickém Radiu Life v Pardubicích uslyšíte ve středu v 4Freshi od 22.00 rozhovor s Alešem Blehou o festivalu, volat bude Ben Long, Ian Void a Scan X. Od 23.00 máme nachystán exklusivně pro radio Life záznam loňského koncertu Jacka Sienkiewicze na Summer Of Love 2001. Každý pak múžete soutěžit o lístky, trička i CD. V sobotu odpoledne mezi 14.00 a 17.00 uslyšíte rozhovory s Green Velvet, Space Djz, Billy Nastym, Ianem Voidem , Swayzak a Hardcellem. Radio Life uslyšíte i na internetu na www.radio-life.cz
Na rádiu černá Hora v Trutnově v pátek od 20.00 mají dance show Dance on air, kde očekávejte nejen soutěže, ale také rozhovor s Ianem Voidem a Green Velvetem, plus si poslechnete DJ set Billy Nastyho, Tortured Chamber.
Na rádiu Delta v Mladé Boleslavi múžete soutěžit o lístky a trička, v Brně se na Kiss Hády také soutěží, stejně jako na Kiss Publikum ve Zlíně.

Na webových stránkách je tento týden opravdu hodně soutěží o trika Summer Of Love i C.Lounge, CD, lístky, kartony Semtexu a čepice Semtex + hodně dalších cen.

Náš hlavní internetový partner Techno.cz přinese v úterý 13.8. rozhovor s Green Velvetem a reportáž z festivalu SonneMondSterne, kde kromě G.V. tento víkend hráli třeba Stereo MCs, Underworld, Sven Väth, Dub Pistols, Paul Oakenfold, Grooverider… Ve středu 14.8. se dočkáte informací o tom, co všechno vás na letošním Summer Of Love čeká, od hudebního line-upu až po stánky, šatny, ceny na barech či jak se dostat do Pardubic a kde zaparkovat. A rozhovor se Scan X.
Ve čtvrtek je připraven rozhovor se Circulation a prúvodce po hudebním line-upu letošního Summer Of Love, včetně všech doupřesnění line-upu (třeba Béla En si zlomil ruku….)
Na Rave.cz jsou připraveny rozhovory s Muddling Thru, Hardcellem, Space DJz a Billy Nastym. K tomu spousty soutěží a informací, kde se dozvíte co a jak a kde na Summer Of Love na vás čeká, od muziky po bary, parkování a atrakce.
Na Bajkonuru.sk je kromě mnoha soutěží a informací připraven rozhovor s Green Velvetem, Billy Nastym a Jimem Mastersem.
Na Bassline.cz se dočkáte rozhovorú se Swayzak, Orbithem a Ianem Voidem. A k tomu až do pátku zde běží mnoho soutěží na Summer Of Love i C.Lounge.
Několik soutěží najdete také na stránkách Semtexu, hlavního partnera festivalu, www.energydrinks.cz. Zde se soutěží o lístky a trika.
O 6 lístkú soutěžíme na serveru Lipton Ice Tea www.lipton.cz.
Soutěže najdete také na mnoha dalších serverech.

Nejvíce a nejpřesnější informace najdete na stránkách www.summeroflove.cz, kde jsou každý den pravidelně aktualizované novinky, od pondělí do čtvrtku běží každý den velká soutěž o mnoho cen – trika Sol i C.Lounge, předplatné Bassline, CD Beeswax presents a Summer Of Love mixed by Felipe, trika, čepice a bundy Semtexu, CD Green Velveta, Swayzak, Bena Simse, Space Djz, Hypnotix, Significant Other…
Tento týden také vrcholí měsíc se Summer Of Love nazvaný 30 dní s… V úterý 13.8. je den s Babe LN a Katchou, ve středu 14.8. se Significant Other a Trávou, ve čtvrtek 15.8. jsou to Over3 a Space Junkie, poslední den je pak v pátek 16.8. kdy se podíváme na zoubek nováčkúm v line-upu, berlínským Muddling Thru.
Na Summeroflove.cz najdete také velký archiv trackú a setú k downloadu, aktuálně třeba lahúdku v podobě záznamu koncertu Jacka Sienkiewicz z loňského Summer Of Love. A pochopitelně jsou zde všechny potřebné informace, od časových rozvrhú line-upu, přes navigaci, dopravu až po historii, biografie nebo Sowing the seeds of love.
Jen připomínáme, že předprodej lístkú za sníženou cenu od 450 Kč končí v úterý přesně o púlnoci. Tak to nepromeškejte.

A těšíme se už za 5 dní na Závodišti v Pardubicích!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*