Stereodrome: Tlačová Správa.

Ako headliner vystúpi Jay Denham z Detroitu*USA, ktorý sa náhodou objavil už na minulom pokračovaní. Práve tu zahral 30 minútový set a dostal ľudí do absolútneho varu. To bol dôvod prečo bol zabookovaný ako headliner práve na túto party.Ďalej vystúpia 3 slečny DJjky. HiFi Princess a Miss Innocent z Kanady a DJjka Nika77 z Prahy. HiFi Princess predvedie svoju predstavu o psychadelickom techne a Miss Innocent zase predvedie zmes techna a acid-tranceu. Túto zostavu doplnia domáci DJji Schimek, Grining, Dodo, Dexter, Bolek, Dave.D.

Na druhom veselom house floore sa Vám predstavia DJji: Tlama, Truhlík, ShakerJ, Andrea Fiorino a Peter Fiala. Hra sa bude všetko od minimalu až po veselý vokálny hauzík okorenený príjemným wet-n-hardom. Pribudne tretí chil-out floor s čajovňou s príjemnou hudbou, ktorá bude práve jedným z prekvapení.

Stereodrome sa preslávil svojou dåžkou. Je najdlhšou klubovou nocou na Slovensku. Začíname o 21:00 a koniec bude o 12:00 v nedelu. Párty uzavrú DJji Pappi a Wichitawacs.

detali infos: http://www.stereodrome.sk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*