Standa.Tresor – reportáž.

O tejto akcii som sa dozvedel v piatok po navštívení web stránky U.clubu.
Okamžite som sa rozhodol, že najbližšiu noc budem trávi presne na tomto mieste a o pol jednej už stál priamo pod bratislavskou hradnou skalou a tešil sa čím ma U.club tentoraz prekvapí. A prekvapil.

Už pri bare som sa dozvedel, že sa tu konajú hneĎ dve oslavy narodenín. Ohnivá voda tiekla potokom a prvý z oslávencov dj Svetlux ma okamžite počastoval pohárikom pravej Slivovice. Osadenstvo backstagu bolo naozaj rozmanité. K djom Poprednnemu, Bencovi, Cosmovi, Festerovi a Tokymu sa po krátkej chvíli pridali aj nemeckí Mad Max a Karin ako aj americký Mark Snow. V tejto medzinárodnej zostave sme všetci vychutnávali nielen omamný účinok našich nápojov, ale aj výbornú atmosféru, ktorú práve navodzoval Toky svojimi doskami.

Klub bol kvôli vyššiemu vstupnému(300.-SK) zaplnený iba spolovice, no atmosféra rozhodne neviazla. Všetci skákali a pokrikovali do rytmu strojového zvuku techna. Ani ja som nebol výnimkou a spolu s našimi českými bratmi Tomášom a Erikou si vychutnával set nastupujúcich hosov. Musím poveda, že sa mi ich hudba veľmi páčila aj keĎ už neviem rozozna, či to bolo
iba tým alkoholom, alebo nie. Zatancoval som si však výborne, o čom svedčí aj čas môjho odchodu – odchádzal som totiž ako posledný.

Dúfam, že podobných večerov zažijeme v U.clube ešte veľa a vám prajem pekný zvyšok týždňa, ale pozor na Medarda pol dňa pršalo a tak zmenu počasia rozhodne nečakajte.

váš PartyBoy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*