Shadowbox 30.03.2002 – tlačová správa

Total Science, které tvoří Jason Greenlaugh (Q-Project) a Paul Smith (Spinback), se pohybují na scéně už téměř deset let a mají na svém kontě nespočet singlú pro nejznámější junglové labely jako jsou Good Looking, Metalheadz, Moving Shadow nebo Renegade Hardware. Navíc sami spravují vlastní vydavatelství C.I.A. a ADVANCED, plus downtempový label SKINDEEP. Produkují hlavně drumandbass, ale vydali i pár breakbeatových i downtempových singlú. Mezi jejich největší hity patří i skladba CHAMPION SOUND, která se právem řadí mezi naprosté drumandbassové klasiky.

V pořadí už sedmý SHADOWBOX proběhne 30.března v prostorách galerie Mánes, kde vedle oxfordského dua TOTAL SCIENCE a residentní dvojky KOOGI + IM CYBER vystoupí i další Shadowbox dj NITROUS – vítěz loňského LIVC dj champu v kategorii drumandbass.

Další Shadowbox párty se připravuje na víkend 25. a 26. května, kdy do Prahy a Ostravy zavítá skotský dj a producent KEMAL. 14. září vystoupí v Praze majitel labelu METRO a člen VIRUS crew – DJ MATRIX,

www.shadowbox.cz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*