Shadow Box – tlačová správa.

Pro pražskou Shadowbox party s Kemalem jsme tentokrát z dúvodu větší kapacity vybrali prostor pražského Abatonu. Mimo té horní, budou zpřístupněny všechny tři zbylé místnosti budovy. Hlavní sál bude v té prostřední, nejlépe nazvučitelné hale, ve které se hrál breakbeat na akci Brakinfection. Spodní místnost s bary bude zároveň sloužit jako chill out room. Bude se tam hrát opravdu velmi klidně a pomalu, abyste si měli kde odpočinout, protože předpokládáme, že v hlavním sále to bude o něco drsnější…
Z chill outu se dostanete na zahradu, kde bude připraveno mírně osvětlené sezení u ohně, tak doufejme, že nám počasí bude přát. V prostoru mezi chilloutem a hlavním sálem budou fotbálky, další sezení a ještě jeden bar.
Zvuk obstarají chlapi z Eastek Soundsystemu, kteří mají s Abatonem bohaté zkušenosti. Pro jistotu přivezou silnější aparát než bude zapotřebí (14,4 kW) a pokusí se místnost nazvučit jak nejlépe dovedou.
Světla budou v režii zkušených HPNVSN (kdo jiný??) 🙂 a jednáme i o videoprojekci od pánú z LOOX.
Do line upu jsme tentokrát zařadili i dva členy ostravské Dvoiky Troiky – Yadela a J.Draye, a to hned z několika dúvodú. V první řadě výborně hrají, což je asi nejdúležitější. Dalším dúvodem je samozřejmě to, že jsou oba dva členové Dvoiky Troiky, se kterou spolupořádáme ostravskou akci. No a jak často se vám poštěstí slyšet hrát někoho z Ostravy na velké party v Praze?

Samotné pořadí djú bude asi následující:
21.00-22.0 KOOGI (EastBase/Shadowbox)
22.00-23.0 TOUCHWOOD (Kaktus Rec.)
23.00-00.0 YADEL (Dvoika Troika)
00.00-02.0 KEMAL
02.00-03.0 WINTERMUTE (Eastek)
03.00-04.0 PHILIP TBC (Workshops/Shadowbox)
04.00-05.0 J.DRAY (Dvoika Troika)

Tento line-up ještě není konečný, ale je velmi pravděpodobný. Rádi bychom, aby se do púlnoci nehrálo moc tvrdě, protože si myslíme, že trio Kemal-Wintermute-Philip TBC vám to potom bohatě vynahradí.

Vstupné na pražskou akci je v předprodeji 190,- (prodejní místa Punto Azul, www.shadowbox.cz/kemal) na místě 250,- Kč.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*