Semtex Complex: Tlačová Správa

Ako hlavná hviezda večera sa predstaví anglický DJ a producent Max Duley pochádzajúci z Ealingu v západnom Londýne. Duley je majiteľom labelu ARCart, ktorý má 2 divízie: ARC, kde sú vydávané tanečnejšie projekty, a ARCANE orientujúci sa skôr na deep & dark projekty. Nežné pohlavie bude zastupova česká Djka Nika 77 z bookingovej agentúry serveru www.techno.cz. Ďalej svoj set predvedie DJ Dalo, ktorý patrí medzi zakladateľov slovenskej tanečnej scény. Je rezidentom bratislavského U.clubu a produkuje na značkách Palicavonzvreca, no predovšetkým na vlastnej Olga+Jozef: Ako obvykle budú hlavný Techno floor dotvára rezidenti Complexxu Glaucoma & Akin. Nuž a o úvodné tóny akcie sa postará Eiwen z Nových Zámkov.

Techno floor bude po tento raz doplnený o Minimal floor, kde sa predstavia Dji Skank a Milosh z bratislavskej agentúry Leporelo momentálne známej svojím „Leporelo Tour“ po celom Slovensku.

Už tradičné industriálne priestory Tehellne budú, ako obvykle, doplnené originálnymi dekoráciami, no ak by ste mali chu výjs na vzduch i tam na Vás čaká posedenie. Pripravené budú aj Ďalšie „špecialitky“ ako laser a nový svetelný park, videoprojekcia z dielen Mental Design, vinylový shop-Forsne a na posledné úpravy Vášho „image“ si môžete zájs do Hair & Look studio…

13-09-2002 / Tehellňa / Levice
Start:21.00 / End: 06.00 / Entry: 260,-Sk

www.dustream.sk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*