Saturation 3 : tlačová správa

Teši sa môžete hlavne na exkluzívny set výborného nemeckého techno dj-a Toni-ho Riosa, ktorý sa na Slovensku predstaví po prvý krát. Prezentova bude svoju domovskú dj bookingovú agentúru Cocoon patriacu legende nemeckého techna Svenovi Vaethovi. Hlavným headlinerom housového flooru bude jeden z najtalentovanejších anglických producentov v súčastnosti, Alex Dean aka Souldoubt. Alex je majiteľom a managerom labelu freaked records, a spolupracuje s takýmu producentmi ako Halo a Hipp-e, Mazi Namvar (ASP), Chris Udoh a mnoho dalších.

Okrem kvalitnej hudby nebudú chýba ani Go Go tanečníci, laserová show od firmy Kvant, inet zóna a spústa daľších sprievodných akcií. Ale o tom sa už presvedčíte sami 4.júla v klube B52.

Laser show, dekorácie, go-go dancers, videoprojekcia, I zona, Special sound & lights, many more…

Toni RIOS (cocoon/frankfurt/de)

Toni Rios hrá už 10 rokov. Po svojich prvých krokoch v &quotSpin” klube (Giessen/Germany) sa stal rezidentom legendárneho klubu Omen vo Frankfurte. Sety nabité silou a energiou divokej jazdy mu otvorili dvere do všetkých významných nemeckých a európskych klubov a zaručili mu enormný úspech.

Tak ako dj-ingu venuje sa i produkcii a dodnes vydal pár vecí pre Hrthouse, EyeQ, PV, Stryctly Rythm, Fieber, Form and Federation of Drums. V roku 2000 vzdal svoj prvý album &quotToni Rios” na Federation of Drums. V roku 2001 vznikol label &quotDanza Electronica” v prodokcii Toniho Riosa a W. Jorg Henze-ho. V tom istom roku agentúra Cocoon presentovala oboch umelcov v rámci turné &quotDanza Electronica” v rôznych kluboch po celej Európe. Lákadlom týchto parties bolo práve ich spoločné mixovanie zo štyroch gramofónov. Okrem toho hráva na rôznych festivaloch napr. Nature One Festival, Dance Valley, Union Festival (Mexico, Melbourne).

Najnovšie od tohto zaneprázdneného španiela môžeme očakáva dva remixy albumu Danza Electronica pripravované Pascalom FEOS-om a Chrisom Liebingom.

Alex Dean aka Souldoubt (freaked rec./bluem/notthingham/uk)

Koncom 80-tych rokov sa Alex začal s veľkým záujmom venova zvukovej technológii a jeho posadnutos hudbou spôsobila, že celý svoj čas, energiu a peniaze venoval niečomu z čoho sa dnes vyvinulo v souldoubt studio a jeho label freaked records. Svoju prvú vec vydáva na labeli Drop music pod názvom &quotRythm nature”. Laurent Garnier túto vec označil slovami &quotFunky ass shaker”. Pre Alexa to bol pozitívny impulz, následne si dohodol distribúciu s Prime a Freaked Records bol na svete. Pod menom Souldoudt sa jeho veci objavovali na takých labeloch ako BOSH, Surreal, Special Needs, Get Groovy, and VIVA!.

Prvá platňa na Freaked, ‘Souldoubt-That 64 sound’ si získala simpatie takých mien ako Josh Wink, Halo Varga, Chris DuckenField (SWAG), Mazi Namvar (ASP), Chris Udoh, Deep C, Laurent Garnier, Mr C, Lee Burridge, Brent Laurence (Tilted) Luke Soloman, Murray Richardson, Joshua, David Duriez a amnoho Ďalších. Freaked a Souldoubt taktiež obdržali cenu časopisov, Mixmag, DJ, WAX, XLR8R, M8, Jockey Slut a i-DJ. Freaked teraz so svojou piatou ep, kde managerom celého labelu je sám Alex, odvažuje sa vstúpi do novej dimenzie a autorom toho celého sú kanadský Joe Silva (Red Melon, Stickman, VIVA!, NordicTrax) a parížsky David Duriez (BriqueRouge,20 20 Vision). Okrem labelu a produkcie dokáže si Alex nájs čas aj pre dj-ing a za posledných 15 mesiacov hral v mestách ako New York, Moscow, Seattle, San Francisco, Prague, London, Paris, Miami, Brighton, Vancouver, Bratislava a Ekaterinburg. Ďalšie tracky mu vyjdú na Halo Varga novom labely ‘Bluem’, na Special Needs ,Get Groovy a tiež môžeme očakáva nový DIY compilation album.

Akreditácie : info@bajkonur.sk

Predpredaj : Eden Club (Žabotova ul, Bratislava)
Budha bar (Medená ul, Bratislava)
Internet (www.bajkonur.sk)

After párty: Eden Club
Alex Dean (freaked/uk) vs Dodo (bajkonur/ba)
start: 6:00 / end: 12:00

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*