Rozhovor: Dj Hyde

1 – čo sa ti tohto roku fakt podarilo ?

Podařilo se mi spoustu povrchních záležitosti o kterých nemá smysl hovořit. Nic zásadního.

Doufám, že se mi ještě podaří vyrovnat se se ztrátou milovaného člověka a umrtím v rodině, nic

více už nechci, ale to tady vlastně nepatří.

2- čo a tohto roku zatiaľ najviac pobavilo ?

Nejvíce mě pobavily výroky našeho premiéra Špidly, ikdyž vlastně to je spíše k pláči:((

3- O čom momentálne najviac pochybuješ ?

O tom jestli se mi chce do EU nebo ne. S národem plným tunelářú, ignorantú a sobcú se mi tam moc nechce.

4- Kam by si sa tohto roku išiel najradšej pozrie ?

Asi na Tour de France. Přišel bych na jiné myšlenky a podíval se na to, jak se má opravdu jezdit na kole /snažím se o to již 11 nebo 12 let, 6 let z toho jsem závodil/. Chtěl bych vidět Pantaniho šplhat se na Tourmalet, Chippoliniho spurtovat a Armstronga přebírat žlutý trikot. Ale co to zde povídam – slunce v paprscích svého kola vidí jen ten, kdo jimi pohybuje..

5 – Z ktorej skladby si naposledy „padol na zadok“ ?

Dr. Rockit – Cafe de Flore – francie, harmonika, pohoda.. já totiž miluji Francii.

Nedávno jsem však viděl koncert Stinga a ten mě uzemnil minimálně na hodinu a púl – mám rád muzikanty, kteří umí!!!

6- Zaujal a v poslednom čase výkon nejakého dj-a tak že si skoro tiež „padol na zadok“ ?

Jednoznačně Jeff Milligan, pozval jsem ho na Luxus do Fabricu a tam předvedl takové věci…

no prostě mě proškolil.

7- Najlepšia akcia na ktorej si tohto roku hral ?

Co se týká prestiže, tak mě velice potěšila nabídka Tibora, abych střídal v klubu Terminal Jeffa Millse. Toho si opravdu dodnes velice vážím a budu na to dlouho vzpomínat. Byl to těžký úkol, ale myslím, že jsem to ustál.

8- Máš nejakého obľúbeného SK dj-a ?

Nejbližší je mi Tibor. Mám ho rád i jako člověka, spolupracujeme spolu, právě na mých Luxusech a spolupráce je to vynikající. Vážím si ho taky jako výborného dje a progresivního člověka, který jde dopředu a neustále se snaží něco zlepšovat. Je to prostě člověk, který nestagnuje a určitě udělal pro Vaši i naší scénu hodně. Před takovýma lidma big respect!!

9- Stretol si sa už zo slovenskou produkciou ? Ak áno, čo na ňu hovoríš ?

Samozřejmě To bych musel být hluchý:)) Slovenští producenti si jdou svou cestou a výrazně ovlivnili i mnoho lidí u nás. Slovenští producenti si našli svúj zvuk a mám takový pocit, že i naše publikum, zejména v Brně se v něm hodně vidí. Nevím jestli to je dobře. Každopádně je tam cítít veliký vliv.

Já osobně nehraju slovenskou produkci, na mě je příliš syrová.. Mám radši zvučnější záležitost.

Ale to je věc osobního vkusu.

10 – Je v Ostrave ešte stále DnB no.1 style in town ?

Asi ano, ale určitě DnB scéna má nejvděčnější fanoušky. Je to pořád ještě underground.

Když se prostě něco v Ostravě děje, tak je to ve velkém stylu. Také je tam o moc nižší procento &quotsmažek” a toho si na této scéně vážím, ikdyž ji nerozumím.

11- Kto z ľudí pôsobiacich na českej scéne má tvoj rešpekt ?

Jsou to určitě lidi, kteří tady tu scénu zakládali.. Ale jedním z největších je pro mě Pavel Bidlo, je to muzikant, který umí a hlavně VÍ a dělá pro to moc.. v technu je to horší.. tam té originality není moc.. dá se říct, že jsem z toho spíše smutný..

12- Ako si na tom z vlastnou produkciou ?

Tohle prozatím vúbec neřeším. Mám spoustu skvělý desek a baví mě hrát a hrát.. Dokud mám ještě sílu a energii na to, abych jezdil a věnoval se hraní na 100 % a občas si koupil nějakou desku, která mi dá něco nového, tak nad tím nebudu přemýšlet. AŸ budu starší, až naposlouchám spoustu muziky a budu vědět, že ji múžu i dávat, tak nad tím začnu přemýšlet. Nemá smysl dělat tracky…já chci někdy v budoucnu dělat muziku..a to je rozdíl. Skládání muziky není totiž vúbec jednoduchá záležitost.. V době , kdy jsem studoval na hudební škole, jsem se pokoušel samozřejmě i o vlastní skladbičky, ale pokud muziku člověk nemá v hlavě, nemá tu motivaci a nápady, tak klikáním myší na computeru a vymýšlením něčeho metodou pokusú a omylú jen proto, aby něco bylo.. není múj styl.

13- Chystáš na BOOOM niečo špeciálne ?

Na Boomerangu jsem ještě nikdy nebyl. Hrál jsem již na spoustě velkých akcí rúzného typu, ale nikdy dopředu jsem o ničem nepřemýšlel. Proto si snad v poslední době vozím sebou 4 recordbagy a použiju to, co se mi bude v tu chvíli nejvíce hodit a budu se snažit jako vždy zapadnout do line upu, ale přitom zústat svúj.. Prostě nic nezkazit, pobavit a možná i něco nového dát.. Každopádně se moc těším. Mějte se hezky.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*