Robodisco : Tlačová Správa.

Skromný muž, který má na kontě mnoho úspěšných singlú se svými projekty Salt City Orchestra a Reset. S klidným svědomím se múže pochlubit i remixy pro Underworld, Moloko, Beloved či Sneaker Pimps. Nejaktuálnější záležitostí u Paperecordings je v následujících dnech 2CD kompilace Splinter 5, jehož druhý disk Elliot Eastwick namixoval. Na kompilaci se objevují dvakrát jak jeho projekt Reset tak i dvojice DJ Tvyks & Hakan Lidbo se skladbou Norr/Východ.
Robodisco opět nabízí příležitost pro příjemně strávenou noc. Hudbu obstará dvojice Elliot Eastwick & Tvyks. čekají Vás i speciální dekorace, projekce, tanečníci, vtipné tématické performance a opět i náš DrakStore, ve kterém Vám nabídneme řadu novinek a dárkú. Výhradně v něm se na party múžete nechat potetovat, vyfotografovat a vychutnat speciální chu piv červený Drak a Black Drak.

Party Robodisco pořádá v Manchesteru sídlící label Paperecordings a kromě řady míst v Británii s ní objel téměř celý svět. Noc se konala v Portugalsku, řecku, Norsku, Švédsku, Rusku, Španělsku, Islandu, Usa, Jižní Africe, Australii, na Novém Zélandu a snad i na Severním pólu. Po Manchesteru a Londýně se Praha je třetím městem, kde má noc svou stálou rezidenci.
Pražskou akci připravují jako společný projekt agentura Eastbase a Radost FX , partnery jsou Techno.cz, Maxi Store a koncept DrakStore.

Robodisco je party pořádaná právě pro Vás.

Těšíme se na Vás.

Vaše dotazy a soutěže na : www.robodisco.net

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*