Robodisco IV : Tlačová Správa.

Naprostou samozřejmostí jsou též DJs. Tentokráte tři. Z Anglie k nám míří úspěšný producent a DJ Kenny Hawkes, chlapík jež se věnuje hraní od svých 18-ti let a dnes už více jak jednu dekádu objíždí celý svět. Loni bodoval u labelu Music For Freaks se svými singly Play The Game a Dance For Me, které se dostali v Belgii na No. 1 v Dance Chart a ve Francii patří k nejhranějším na tanečním Radiu FG. Letos mu vychází remix slavného hitu Big Fun, detroitské formace Inner City.

Naopak z Ameriky zavítá Keith Lotta z dua KG Beats. Při svém mini turné v Moskvě, Kyjevu a Berlíně se zastaví také v Praze, aby nám dal nahlédnou jak vypadá současná houseová scéna v Chicagu.

Z hraní ve Stockholmu se vrátil rezident party DJ Tvyks a koncem března mu na britském labelu Distraction Records vychází remix českého projektu Palm Beat, který s ním pod názvem AfroGinger produkoval Francouz Pat Heart. Kromě muziky Vás neminou květinové motivy s atmosférou 60. let, vaše oblíbené tetování hennou ve stánku Drak Store, kde se múžete nechat i vyfotografovat a vychutnat chu pivních speciálú – červený Drak a Black Drak. Nezapomeňte navštívit stránky robodisco.net, kde najdete soutěž o volné vstupy, fotky z minulých akcí, řadu informací, rozhovor a biografii Kennyho Hawkese, aktuální pozvánku, plakát i zbrusu nový hippie šetřič obrazovky.

Pražskou akci připravují jako společný projekt agentura Eastbase a Radost FX, partnery jsou Techno.cz, Maxi Store a DrakStore. Robodisco je party pořádaná právě pro Vás. Jaro je tu a my se těšíme na Vás.

04/04/2003 @ RADOST FX

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*