Robodisco III : Tlačová Správa

Tentokrát Vás oblaží trojice Hakan Lidbo (Švédsko), Pat Heart (Francie) a rezident party Tvyks. čekají Vás masopustní dekorace, tanečníci a opět i náš Drak Store, ve kterém Vám nabídneme řadu novinek a dárkú. Výhradně v něm se na party múžete nechat potetovat, vyfotografovat a vychutnat speciální chu piv červený Drak a Black Drak.
Hakan Lidbo je jedním z nejpilnějších producentú elektronické hudby a má na svém kontě přes 120 vydaných nahrávek za celou svou kariéru. Jeho desky vycházejí po celém světě – Japonsko, USA, Německo, Austrálie, Holandsko a samozřejmě Anglie a obzvláště Paper recordings, kde loni vydal Hakan Lidbo společný singl s DJ Tvyksem.
Francouzký DJ Pat Heart za gramofony púsobí již přes 18 let a právě ukončil své šestileté púsobení v ženevském rádiu Couleur 3. S DJem Tvyksem loni založili společný projekt Afroginger a velmi brzy o něm uslyšíte.
Na stránkách www.robodisco.net si přečtěte náš rozhovor s Hakanem Lidbo, jeho biografii a téměř kompletní diskografii, protože s jeho tempem ji už nikdo nedovede spočítat a dát celou dohromady. Vyhrajte v soutěži volné vstupenky pro dva. A jako dárky od nás si stáhněte plakát, pozvánku, fotografie, šetřič či plochu na váš počítač.
Party Robodisco pořádá v Manchesteru sídlící label Paperecordings a kromě řady míst v Británii s ní objel téměř celý svět. Noc se konala v Portugalsku, řecku, Norsku, Švédsku, Rusku, Španělsku, Islandu, Usa, Jižní Africe, Australii, na Novém Zélandu a snad i na Severním pólu. Po Manchesteru a Londýně se Praha je třetím městem, kde má noc svou stálou rezidenci.
Pražskou akci připravují jako společný projekt agentura Eastbase a Radost FX , partnery jsou Techno.cz, Maxi Store a koncept DrakStore. Robodisco je party pořádaná právě pro Vás.

Těšíme se na Vás.

ROBODISCO III.
7/2/2003 @ RADOST FX

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*