Robodisco [Hakan Lidbo] : Tlačová správa.

TVYKS zdárně a v poklidu prožil předvánoční i povánoční úklidy, odstrojil stromeček, skouknul všechny pohádky a teĎ zve přátele, kterými není nikdo jiný než HAKAN LIDBO a PAT HEART, na Robonávštěvu. Dost bylo vánočních čepic Santa Clause! TeĎ jsme na řadě my, Robútci!

Francouzský DJ Pat Heart je tak častým návštěvníkem české republiky, že u nás takřka zdomácněl. Hrál ve švech větších klubech v čechách i na Moravě a naposledy byl hostem výroční French Connection party. Pat Heart má kromě snad všech podob housu rád také jazz a dokonce i drumnbass. Tato skutečnost zaručuje, že se při jeho barevném setu tanečníci rozhodně nenudí.

Hakan Lidbo je jedním z nejznámějších Švédských tvúrcú elektronické hudby a zároveň jedním z nejznámějších DJs z Paper recordings. Hakan patří mezi nejaktivnější producenty, přitom kvalita a nápaditost jeho trackú nikdy nesklouzává k běžnému prúměru. Jeho tvorba je pestrá stejně jako jeho DJské sety. Posluchačúm předkládá tech house, svižné techno, retro exkurze do osmdesátých let i abstraktní experimenty, tracky s velkým nádechem exotiky nebo veselý pop takřka z vesmíru. Už takhle na papíře to zní skvěle…

V pátek 7. února se oblíbený pražský klub Radost FX změní na „Robodomácnost“. Hostitel Tvyks ani vážení hosté Hakan a Pat se nedají zahanbit. Chcete to vidět? To byste tedy měli! Milí Robútci a Robotinky, už minulá dvě Robodisca přece dokázala, že jsou skvělým mejdanem. A tohle nadcházející? Tohle Robodisco ve složení TVYKS, HAKAN LIDBO a PAT HEART bude mejdanem přímo perfektním! Robodiscooooooooooooooo!!!!!!!!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*