Revolution – tlačová správa!

V Olomouci na výstavišti Flora, v pavilonu A se bude dne 12. října konat exklusivní olomoucká techno party Revolution, s podtitulem episode 4. Příznivci elektronické taneční muziky se múžou oproti třem minulým konaním tešit na nový sound systém, v rekonstruovaném pavilonu výstaviště. Dále je připravena kvalitní světelná show v doprovodu laseru v podání slovenských Laserlife. V prostoru pavilonu budou zavěšeny tři speciální videoanimační plátna od Cube. Pavilonu bude rozdělen na dvě části, ta první s tanečním parketem a pódiem. Druhá bude sloužit k odpočinku a občerstvení. Nechybět nebude stánek Podané ruce, dále se múžete těšit na vlasové studio a tetovací salon. Celý prostor bude vyzdoben dekoracemi.

Vstupné v předprodeji 249,- CZK – na místě 289,- CZK

MARK VERBOS ( Simple Answer ) USA
TOKY ( Subtech, U.club, Rumenige ) SK
TIBOR ( Subtech, U.club ) SK
IGOR PATAKY ( Overthere 75 ) CZ
PAVEL KREJDL ( Czechtechno ) CZ
ORBITH ( Bassline ) CZ
RAWENT ( Depo9, Revolution ) CZ
RADAN MACH ( Lunar, Rave.cz ) CZ

Je pro Vás připraven velmi kvalitní line up, složený z předních českých djs. Je doplněn také o zahraniční stálice světové taneční scény. Jako hlavní tahoun party je velmi talentovaný a mnohostraně zaměřený dj a producent MARK VERBOS. Mark je ridilý američan z Chicaga, v současné době žijící v Berlíně. Hraje tvrdé nekompromisní underground techno. Má za sebou vystoupení na všech významných amerických parties. Procestoval jedenáct zemí , tři kontinenty, objevil se na programech většiny dúležitých světových klubú. Mark produkuje svou hudbu na labelech Re Load, Planeth Rhytm, Djax-Up-Beats, Wavescape a především na svém vlastním Simple Answer. Jeho vírou je nekompromisně techno.
Ze slovenska k nám zavítají dva přední slovenští djs Toky a Tibor. TOKY je považován za nejpopulárnějšího slovenského Dje. Je residentem bratislavského U.clubu, a vystupuje též jako live act Rumenige. Své tracky produkuje na vlastním labelu Numb, a slovenském labelu PVC. Spolupracuje se světovými producenty. Toky je znám svou osobitou technikou mixu, hraje převážně brak bet techno.
Druhý dj ze slovenska je stejně jako Toky zástupce agentury Subtech TIBOR. Je též residentem světoznámého bratislavského U.clubu, má vynikající techniku mixu. Pro elektronickou hudbu má Tibor obrovský cit, což je možno slyšet při jeho velice promyšlených a inteligentně proložených setech. V současné době je jediný dj u nás a na Slovensku, vystupující s revoluční technologíí Final Scratch. Na Revolution bude jeho vystoupení v premiéře práve spolu s Final Scrach a 2 phono.
IGOR PATAKY je jeden z prvních československých Djs. Púvodem ze Slovenské Republiky z Popradu, kde byly jeho počátky djské kariéry, v současné době již několik let žijící v Praze. Je jednou z nejvýznamějších postav elektronické taneční scény. Namixoval dva díly nejznámější tuzemské taneční kompilace Techno Energy. Pořádá party Overthere, hraje v klubech a na parties po celé české Republice, má za sebou několik vystoupení v zahraničí.
PAVEL KREJDL je stejně jako Igor z hlavního města Prahy. Hraje převážně na větších akcích po celé české Republice, vystupuje též ve známých klubech. Je jeden z residentú pražského klubu Paradox, pořádá své měsíční residentní večírky v pražských klubech Roxy a Radost FX. Mimo naší republiku vystupoval též v Německu, Rakousku, Anglii a na Slovensku. Nahrál a vyprodukoval Techno Energy 7.
Velice populární pře publikem je dj ORBITH, který hraje pod pardubickou agenturou Bassline. Djingu se věnuje 5 let, v roce 1999 byl vyhlášen objevem roku. Vyznačuje se směsicí techna a elektra. V tomto roce v létě vydal svúj první track na německém labelu Licker.
RADAN MACH je jedním z mladší generace Djs. Na taneční scéně púsobí od roku 1999, je členem agentury Lunar a předního tanečního serveru Rave.cz. Má za sebou vystoupení po celé české Republice a poslední dobou se stále častěji objevuje v zahraničí, převážně v Bulharsku.

Poslední v řadě je resident klubu Depo, resident samotné party Revolution, spolutvúrce tanečního informačního serveru www.depo9.cz RAWENT. Má za sebou vydaná tři promo CD, a další chystá právě při příležitosti Revolution. Hraje od roku 1997, a má za sebou hraní po mnoha klubech a parties v české Republice. Na podzim tohoto roku chystá svúj vlastní radiový pořad.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*