RESET THE END –BRNěNSKÁ KLUBOVKA PODZIMU!

Předně je třeba zdúraznit, že tento večírek má podtitul THE END – THIS IS NOT THE END. THE END je asi všem jasné, co znamená – konec éry jednoho časopisu, který vás snad dobře bavil a nám zase dal spoustu zkušeností. Jedna éra končí, ale vězte, že druhá startuje. Rozhodli jsme se naplno věnovat tomu, čím jsme začali a co nám jde asi nejlíp. Tím je myšlen internet, server Rave.cz, který pro vás chystáme již od konce minulého tisíciletí:). čeká vás nový webdesign a vúbec další změny, kterými chceme zlepšit komfortnost informací a služeb, které vám každý den poskytujeme. THIS IS NOT THE END tedy chápejte tak, že Rave.cz jede dál a těšte se na příjemná překvapení!

RESET kalbu jsme situovali do klubu TRONS.(www.trons.cz) Tento klubík rozjíždí znovu provoz, dříve byl známý jako Alcatraz. Jeho pozice je ideálně ve středu města na ulici Květinářská, což je odbočka z Masarykovy ulice na Zelný trh. Pro dojíždějící je to 5minut pěšky z vlakového nádraží! V klubu bude posílen zvuk a bude přeměněn zajímavými dekoracemi od talentovaných umělcú ze seskupení 616 (www.616.cz). Vizuální prostředí bude dolaĎovat zhruba trojnásobně posílený světelný park a projekce by Prdow.
Dje jsme zvolili v duchu „oslavy“ ukončení časopisu, jsou to tedy ti, kteří se objevili na titulce nebo jsou našimi sympatizanty. Bavit vás tedy budou:

Kaisersoze – dj, který se objevil na vúbec první obálce časopisu, je naším dlouhodobým spolupracovníkem a bez něj by to prostě nešlo
Jerry – v poslední době velmi diskutovaný dj, výborný bavič, který k jednomu z posledních čísel namixoval CD a díky němu se toto číslo stalo také jedním z nejprodávanějších
Hyde – neskromně musíme říct, že jsme se výrazně podíleli na jeho mediálním zviditelnění, což v případě Romana nás těší dvojnásob a jak sám vzkázal, zahraje tak, jak už si v Ostravě nemúže dovolit, to znamená jeho srdcovky:)
Radan Mach – Radan je náš už od začátku, vždycky byl při nás a my zas budem vždy při něm:) Spolukalič v každé době!
Jergen + Hubis – Kluci z jihu, kteří spojí live act a gramce. Při výběru lineupu byli ve správný čas na správném místě:)
Peter Pea – náš redaktor, který je znám i tvorbou vlastních trackú, si pro vás připravil live set složený z těch nejzásadnějších techno pecek minulého desetilietí
Robotech – známý “punker rebel úchyla”, který má velký talent, ale je to prostě punker:). Pro nás si připravuje speciální livko!!

Ti, kdož se v lineupu nenašli, vězte, že jste zváni taktéž, protože lidí, kteří s námi ty roky sympatizovali je opravdu hodně a velmi rádi vás uvidíme, pozveme na panáka!
Poslední dúležité info je výše vstupného, které jsme snížili na absolutní možné minimum – 50kc! Žádosti o akreditace posílejte do středy 5. listopadu na info@rave.cz.
Pro ty, co přeci jen chtějí ušetřit, tak doporučujeme poslouchat pořad Kissmania každou neděli od 20:00 do 24:00, kde bude každou hodinu vylosován jeden vstup

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*